Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Колектив коледжу

Адміністрація

Романчук Василь Іванович, д.т.н.Директор
Мурін Олексій СтепановичЗаступник директора з навчальної роботи
Куровська Любов МиколаївнаЗаступник директора з виховної роботи
Кагало Ольга МиколаївнаЗаступник директора з комунікацій та розвитку
Щерба Володимир ФранковичЗаступник директора з адміністративно-господарської роботи

Відділення

Юнак Остап Миронович Завідувач відділення «Оргтехніки та апаратури зв’язку»
Стахів Володимир Михайлович Завідувач відділення «Комп’ютерних систем і мереж»
Гамаль Мирослав Іванович Завідувач відділення «Засобів інформатизації»
Тибель Ігор Миколайович Завідувач відділення “Телекомункацій та комп’ютерних технологій”
Шумлянський Володимир Омелянович Завідувач відділення “Комп’ютерних наук та інформаційної діяльності”

Навчально-методичний підрозділ

Крот Ольга МихайлівнаЗавідувач навчально-методичного кабінету
Башкатова Наталія МиколаївнаМетодист вищої категорії
Смолій Галина МиколаївнаСекретар- друкарка
Скиданенко Людмила ВасилівнаСекретар навчальної частини
Рахманова Марія ІванівнаАдміністратор бази даних (обслуговування ЄДЕБО)
Яковлєва Тетяна СергіївнаМетодист другої категорії
Загорянська Олександра ІгорівнаМетодист першої категорії
Нікітенко Ірина АркадіївнаПрактичний психолог
Кухар Галина Михайлівна Вихователь вищої категорій
  
Порада Ірина ВасилівнаСекретар-друкарка
Романчук Анастасія ВікторівнаСекретар-друкарка
Гарапа Ірина ВолодимирівнаСекретар-друкарка
Дитюк Тетяна КостянтинівнаСекретар-друкарка
Скиданенко Людмила ВасилівнаСекретар- друкарка

Підрозділ з охорони праці

Стасишин Оксана Василівна Інженер з охорони праці (без категорії)

Підрозділ по роботі з кадрами

Туркоцьо Оксана Богданівна Юрисконсульт, старший інспектор з кадрів
Якимишин Ірина МихайлівнаІнспектор з кадрів (з обліку студентів)
Щерблюк Ілона ВасилівнаСекретар-друкарка

Бухгалтерська служба

Яськів Ольга Григорівна Головний бухгалтер
Cидорів Оксана Євгенівна Заступник головного бухгалтера
Блажкевич Ольга Андріївна Економіст (І категорії)
Гамула Оксана Зіновіївна Бухгалтер (II категорії)
Баляс Оксана Франківна Провідний бухгалтер
Ковалик Любов Мартинівна Бухгалтер I категорії)
Кремпа Людмила Станіславівна Бухгалтер (I категорії)

Бібліотека

Падус Орися МихайлівнаЗавідувач бібліотеки
Новицька Ірина МиронівнаБібліотекар (І категорії)
Бардила Олег Володимирович 

Навчальні лабораторії

Бліндер Олександр ВолодимировичЗавідувач навчальної лабораторії «Інформаційних систем і мереж»
Бохонко Богдан Адамович, к.т.н.Завідувач навчальної лабораторії «Програмування мікроконтролерів»
Дещинський Юрій Леонтійович, к.п.н.Завідувач навчальної лабораторії “Інтерактивних технологій”
Залога Ольга ВолодимирівнаЗавідувач навчальної лабораторії “Засобів інформаційної діяльності”
Кащук Валерій ДмитровичЗавідувач навчальної лабораторії «Комп’ютерних систем та мереж»
Полець Марія-Вікторія ЯрославівнаЗавідувач навчальної лабораторії «Апаратних засобів інформатизації»
Селемонавічус Мар’яна МихайлівнаЗавідувач навчальної лабораторії «Засобів розробки програмного забезпечення»
Кагало Ігор Олександрович, к.т.н.Завідувач навчальної лабораторії “Обладнання підприємств зв’язку”
Возний Руслан ІгоровичCтарший лаборант
Гавдьо Оксана БогданівнаCтарший лаборант
Гринішак Галина ВасилівнаCтарший лаборант
Чепіль Христина ГеннадіївнаCтарший лаборант
Королишин Євген МиколайовичЛаборант
Луць Світлана АнатоліївнаЛаборант
Заневич Ігор РомановичЛаборант
Левицька Анна ЕдуардівнаЛаборант
Проців Богдан ІгоровичІнженер-електронік
Йосифів Лідія БогданівнаІнженер

Навчально-виробнича майстерня

Харківський Юрій Миколайович Завідувач навчально-виробничої майстерні
«Ремонту телекомунікаційної техніки»
Дещиська Тетяна Миколаїна Інженер
Семянистий Костянтин Сергійович Інженер

Канцелярія та архів

Чапран Любов МиколаївнаЗавідувач канцелярії
Голець Марія РоманівнаАрхіваріус

Викладачі

Бреус Євген Васильовичспеціаліст першої категорії, викладач дисциплін «Технології захисту інформації»; «Інфокомунікаційні системи та мережі»; «Теорія інформації»
Бугиль Богдан Анатолійовичбез категорії
Бут-Гусаім Оксана Ігорівнаперша категорія
Васильков Борис ІвановичСпеціаліст вищої категорії
Вербовська Оксана Василівнавища категорія
Коведа Олександр Тарасовичбез категорії
Вонсовський Андрій Броніславовичперша категорія
Гошко Зіновія Олександрівнабез категорії
Гугніна Неля Петрівнавища категорія
Дьома Наталія Миколаївнадруга категорія
Желізняк Галина ОлексіївнаВикладач вищої категорії
Жукова Наталія Володимирівна, к.ф.н.Голова циклової комісії “Гуманітарної та соціально-економічної підготовки”
Жукова Тетяна ВолодимирівнаВикладач соціально-гуманітарних дисциплін ІІ категорії
Заліська Наталія Іванівнавища категорія
Кіндрат Мар’яна МихайлівнаВикладач української мови та літератури
Кісіль Марія Михайлівнаголова циклової комісії, викладач вищої кваліфікаційної категорії;
Ковтик Ірина Миколаївнаголова циклової комісії загальноосвітньої природничо-математично підготовки, викладач інформатики, спеціаліст другої категорії
Крамарчук Ірина РоманівнаВикладач першої категорії
Крет Вадим Володимировичдруга категорія
Кречковський Зіновій Дмитровичвища категорія
Кубик Лілія Ярославівнадруга категорія
Кужій Любомира Іванівна, к.т.н.вища категорія
Лабаз Ольга Іванівнавища категорія
Лещак Олег Степановичвища категорія
Лин Оксана Володимирівнавища категорія
Литвин Ірина ІванівнаВикладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист
Ляшенко Вікторія Емануїлівнавища категорія
Матвіїшин Юлія Миронівна

вища категорія

 
Максимович Петронеля Семенівнаспеціаліст вищої категорії, викладач дисципліни «Основи телекомунікаційних мереж та систем».
Мудракова Лідія Едуардівнавища категорія
Маніта Василь Іванович, к.і.н.вища категорія
Мельникова Олена Вікторівнаспеціаліст другої категорії, викладач дисциплін «Основи охорони праці»; «Безпека життєдіяльності»; «Безпека життєдіяльності та охорона праці»
Мельничук Оксана ОлегівнаВикладач, «спеціаліст І категорії»
Мировський Олексій Анатолійовичдруга категорія
Ничай Галина Гнатівнаспеціаліст вищої категорії, викладач дисципліни «Цифрові системи комутації та їх технічне обслуговування»
Пришляк Андрій Андрійовичбез категорії
Охремчук Наталія ЛеонідівнаВикладач «фізика», «фізика і астрономія», «теорія електричних і магнітних кіл»
Пелещак Богдан Михайловичвища категорія
Петрик Галина Павлівнавища категорія
Підкуймуха Тетяна ІгорівнаСпеціаліст вищої категорії
Пліш Володимир Миколайовичспеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Системи та мережі зв’язку з рухомими об’єктами», «Системи мобільного зв’язку»; «Комутаційні станції»; «Багатоканальний електрозв’язок», голова циклової комісії “Телекомунікації”
Пукалець Наталія Петрівна (відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку )без категорії
Романюк Анатолій Володимирович, к.т.н.голова циклової комісії “Комп’ютерних систем і мереж”
Романяк Марія МихайлівнаВикладач біології та хімії
Станевич Володимир СтаніславовичКерівник фізвиховання,
Селемонавічус Андрій Альвідасовичвища категорія
Смук Мар’яна БогданівнаВикладач вищої категорії
Солтис Наталія ВасилівнаВикладач викладач І категорії
Стрелецька Наталія МиколаївнаВикладач фізики. Викладач і перекладач англійської мови.
Терлецька Любомира ОрестівнаСпеціаліст вищої категорії
Томків Роман Васильовичспеціаліст другої категорії, викладач дисциплін «Основи охорони праці»; «Безпека життєдіяльності»; «Безпека життєдіяльності та охорона праці»
Фігурний Дмитро Васильовичвища категорія
Хмеляр Тетяна Михайлівнавища категорія
Цебенко Оксана ЗіновіївнаВикладач іноземних мов
Чиженьков Микола Вікторовичспеціаліст вищої категорії, викладач дисципліни «Технології обслуговування телекомунікаційних систем»
Шеремета Мирослава ЯрославівнаВикладач «фізика» і «фізика і астрономія»
Шило Ірина Ярославівнаперша категорія
Шиц Микола ІгоровичВикладач фізичного вихованння 2-ї категорії, викладач Захисту України
Шпікула Марко Орестовичбез категорії
Шумлянська Надія БогданівнаВикладач другої кваліфікаційної категорії
Щерба Ірина Григорівнавища категорія
Коберський Микола Олександровичвища категорія
Мельник Марія Степанівнавища категорія
Фігурна Ірина Ярославівнавища категорія
Чайковський Ігор Борисович, к.т.н.вища категорія
Цюмра Христина Богданівнаспеціаліст
Кінаш Наталя Іванівнаперша категорія

Господарський підрозділ

Бундз Віра Василівна Завідувач господарства
Покотило Анатолій Олександрович Інженер з ремонту (без категорії)
Ватаманюк Світлана Федорівна Комірник
Боденко Ганна Михайлівна Прибиральник службових приміщень
Голець Євгенія Федорівна Прибиральник службових приміщень
Денека Зеновія Корнелівна Прибиральник службових приміщень
Кісіль Марія Григорівна Прибиральник службових приміщень
Овчар Леся Михайлівна Прибиральник службових приміщень
Петрів Софія Ільківна Прибиральник службових приміщень
Пуківська Богдана Михайлівна Прибиральник службових приміщень
Чайковська Дарія Олексіївна Прибиральник службових приміщень
Шиманська Світлана Григорівна Прибиральник службових приміщень
Штангрет Марія Дмитрівна Прибиральник службових приміщень
Грицак Петро Михайлович Двірник
Добрянська Галина Ярославівна Двірник
Манчур Надія Миколаївна Двірник
Андрухів Ірина Миколаївна Сторож
Вовк Данута Іванівна Сторож
Гавчак Марія Іванівна Сторож
Дилин Василь Васильович Сторож
Волкова Йоанна Василівна Сторож
Завалій Людмила Миколаївна Сторож
Ковтко Антін Несторович Сторож
Коцур  Мирослава Василівна Сторож
Брегей Руслана Михайлівна Сторож
Наливайко Степан Богданович Сторож
Огоновська Стефанія Михайлівна Сторож
Отажонова Ганна Іванівна Сторож
Стецик Богдан Ярославович Сторож
Януш Теодозій Романович Сторож
Кащук Дмитро Васильович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Шніцар Григорій Романович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Луців Ярослав Андрійович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Громик Михайло Якович Столяр
Лань Степан Петрович Електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування
Надала Роман Петрович Слюсар-сантехнік

Гуртожиток

Запотічна Оксана Петрівна Завідувач гуртожитку
Луців Галина Володимирівна Завідувач гуртожитку
Підставська Любов Валеріївна Каштелян
Кулик Ольга Андріївна Каштелян

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.