Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Підтримка та благодійність

Шановні випускники та друзі коледжу,

Ми завжди вдячні за вашу підтримку та готовність допомагати коледжу. Завдяки вашим зусиллям і благодійним ініціативам ми можемо продовжувати надавати якісну освіту, покращувати умови навчання та реалізовувати нові проекти.

Як ви можете допомогти:

  1. Волонтерська діяльність: долучайтесь до наших волонтерських програм і допомагайте організовувати культурні, освітні та спортивні заходи для студентів та випускників. Допомагайте у проведенні зустрічей випускників та інших заходів спільноти. Ваш досвід і знання стануть безцінним ресурсом для нашої спільноти.
  2. Менторство: станьте наставником для наших студентів, допомагаючи їм розвивати професійні навички та кар’єрні можливості. Проводьте майстер-класи, лекції або консультації, поділившись своїм досвідом і порадами.
  3. Підтримка інфраструктури коледжу: допоможіть покращувати навчальні приміщення, лабораторії, рекреаційні зони та молодіжні простори, залучаючи свою мережу контактів або організацій для участі у спільних проектах.
  4. Інформаційна підтримка коледжу: розповідайте про коледж своїм знайомим, друзям та колегам. Допоможіть нам знаходити нових партнерів, прихильників та студентів. Діліться новинами та подіями коледжу у своїх соціальних мережах.

Ми завжди вдячні нашим волонтерам та благодійникам і публічно висловлюємо подяку за ваші зусилля.

Якщо Ви бажаєте підтримати коледж, будь ласка, звертайтеся  за  електронною поштою com@itcollege.lviv.ua . Ми завжди відкриті до співпраці задля розвитку освіти, адже освіта – одна із основ успішної держави, нашої України.

Разом ми можемо створити краще майбутнє для наших студентів і спільноти.

Дякуємо за вашу підтримку!

Copy link
Powered by Social Snap