Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Запрошуємо приєднатися до спільноти випускників

Шановні випускники!

За роки навчання ви стали частиною великої родини нашого коледжу, здобули знання, навички та незабутні враження. Ми цінуємо кожного з вас і хочемо залишатися на зв’язку, щоб підтримувати контакт, обмінюватися новинами та разом досягати нових висот.

Запрошуємо вас заповнити анкету і залишити свої контактні дані. Це займе лише кілька хвилин, але принесе безліч переваг:

  1. Ви першими дізнаватиметесь про важливі новини, заходи та події коледжу, які можуть бути корисними для вашого професійного та особистого розвитку.
  2. Отримуйте інформацію про вакансії, стажування та інші можливості працевлаштування від наших партнерів та роботодавців, які цінують випускників нашого коледжу.
  3. Ви отримаєте можливість спілкуватися з іншими випускниками, обмінюватися досвідом та встановлювати корисні контакти для кар’єрного зростання.
  4. Отримуйте запрошення на участь у майстер-класах, семінарах, зустрічах випускників та інших подіях, організованих коледжем спеціально для вас.
  5.  Ви також отримаєте можливість брати участь у проєктах, які сприяють розвитку коледжу, та ділитися своїми успіхами і досягненнями з нинішніми студентами.

Залишайтеся частиною спільноти коледжу! Ваші успіхи і досягнення надихають майбутні покоління студентів. Ми віримо, що разом ми зможемо створити ще більше можливостей для всіх.

Заповніть анкету за посиланням https://forms.gle/LJh6nRy258jE8BB56  і приєднуйтеся до бази контактів випускників.

З нетерпінням чекаємо на вашу відповідь!

Залишаймось завжди на зв’язку.

Copy link
Powered by Social Snap