Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Цикл подкастів для абітурієнтів

Дорогі абітурієнти,

Команда ІТ коледжу Львівської політехніки підготувала цикл подкастів саме для вас.

Розповідаємо, як навчатися у ІТ коледжі Львівської політехніки, як проходять заняття, чому варто сюди вступати на навчання. Спілкуємось з людьми, які творять цей коледж, розповідаємо про винаходи та досягнення наших викладачів та говоримо про майбутні перспективи та наші проекти.

Обирайте бажаний ритм відтворення відео у налаштуваннях та беріть блокнот для запису корисних порад.

Бажаємо приємного прослуховування!

🔷 Випуск #1 з Остапом Мироновичем Юнаком – розмова з завідувачем відділення освітньої програми «Інжиніринг та програмування у інфокомунікаціях» ІТ коледжу Львівської політехніки, викладачем Web-програмування, інформаційних технологій, операційних систем, а також випускником коледжу.

Розмовляємо про освітньо-професійну програму «Інжиніринг та програмування в інфокомунікаціях» (172 Телекомунікації та радіотехніка), поради абітурієнтам, власні дослідження та про визначальну роль комунікацій під час війни.

Прослухати випуск тут: https://youtu.be/PWPJxbaM7Fc

 🔷 Випуск #2 з Іриною Аркадіївною Нікітенко  – розмова з практичним психологом ІТ коледжу Львівської політехніки, викладачем «Психології ділового спілкування».

Розмовляємо про те, як психологія допомагає у житті, що таке резільєнтність та техніки самопідтримки, про підготовку до вступних іспитів та що робити у день іспиту, про предмет «Психологія ділового спілкування».

Прослухати випуск тут: https://youtu.be/FpasJTY_HAA

🔷 Випуск #3 з Марією Михайлівною Кісіль – розмова з  викладачем математичних та комп’ютерних дисциплін, головою циклової комісії «Комп’ютерних наук», ініціаторкою та активною учасницею ІТ- заходів у нашому коледжі. Зокрема, декілька цьогорічних: ініціаторка участі нашого коледжу у всеукраїнському онлайн флешмобі в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України, а також випускниця комплексної програми стажування для викладачів від компанії ЕРАМ та ІТ Асоціації України.

Розмовляємо про спеціальність «122 Комп’ютерні науки», про захоплення математикою, яка довкола нас, про особливості навчання та дружбу в ІТ коледжі, які сприяють бізнесу та розвитку України.

Прослухати випуск тут: https://youtu.be/GxqRLuBR4zk

🔷 Випуск #4 Валерієм Дмитровичем Кащуком  – розмова з завідувачем навчальної лабораторії інформатики, викладачем дисципліни комп’ютерні мережі керівник навчально-професійної практики технічне обслуговування комп’ютерної техніки, ініціатором впровадження апаратного та програмного забезпечення у навчальний процес.

Розмовляємо про спеціальність 123 “Комп’ютерна інженерія” , про електроприлади у нашому житті: офісну та побутову техніку, розумні міста, електрокари та високоточну військову зброю. Про мережеву академію Cisco та віртуальні лабораторії для дистанційного навчання.

Прослухати випуск тут: https://youtu.be/QqxRsF56nLQ?t=29

Підписуйтесь на наш YouTube канал, щоб отримати сповіщення про публікацію найпершими. А також, слідкуйте за нашими сторінками у Facebook, Instagram та Telegram

Copy link
Powered by Social Snap