Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Спортивна база

Актуальним завданням виховної роботи в коледжі є впровадження здорового способу життя як складової загальної культури особистості, повноцінного фізичного розвитку, формування фізичних здібностей та зміцнення здоров’я молоді. На власному досвіді ми переконалися, що заняття фізкультурою і спортом позитивно позначаються на формуванні характеру студентів, сприяють розвитку у них сили волі, мужності, сміливості, працьовитості, командного духу і взаємодопомоги.
До спортивного комплексу входить сучасний спортивний майданчик для занять волейболом та футболом, спортивний зал і тренажерний зал площею 524 кв. м, сектори для занять легкою атлетикою, душові кімнати.
На базі спортивного комплексу коледжу діють спортивні секції, в яких студенти займаються різними видами спорту, зокрема: футболом; міні-футболом; волейболом; баскетболом; армреслінгом; настільним тенісом; шахами.
На спортивній базі коледжу проводяться районні, обласні та Всеукраїнські змагання з волейболу, міні-футболу, баскетболу.
Вже стало доброю традицією проведення дружніх зустрічей з волейболу, баскетболу та футболу з командами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, проведення «богатирських ігор» між командами коледжу.
Заслуговує особливої уваги й тренажерний зал . Тут завжди можна залишити втому після виснажливого навчального дня, а особливо вимогливі до себе зможуть привести себе у гарну форму.
Наші студенти постійно стають переможцями обласних та загальноукраїнських спортивних змагань, а завдяки досвідченим викладачам – майстрам спорту, любов до спорту залишається у них на все життя.

Copy link
Powered by Social Snap