Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Стартувало подання заяв до закладів фахової передвищої освіти на основі 11 класів та диплома кваліфікованого робітника

 5 липня, почалося приймання заяв до закладів фахової передвищої освіти від вступників на основі 11 класів (ПЗСО) та диплома кваліфікованого робітника (КР).

Максимально можна подати 15 заяв, зокрема 5 на бюджет.

Приймання заяв на бюджет та контракт триває до:

  • 22 липня (18:00) — для вступу за співбесідами, творчими конкурсами;
  • 2 серпня (18:00) — для вступу за сертифікатами НМТ (ЗНО).

Після цього заклади зможуть проводити додатковий набір лише на контракт (до 31 жовтня).

Подання заяв відбувається через електронний кабінет вступника на сайті ЄДЕБО. ( Пряме посилання на сторінку коледжу: https://registry.edbo.gov.ua/university/6520/  )

Перед поданням наполегливо радимо ознайомитися з інструкціями:

Важливо:

  • після подання першої заяви в електронному кабінеті нічого змінити неможливо, уважно перевірте внесені дані;
  • якщо ви маєте право на пільгу, то ДО подання заяв рекомендуємо звернутися до найближчого закладу освіти з підтверджувальними документами для внесення інформації в Реєстр осіб зі спеціальними умовами вступу. Відтак ваша пільга відображатиметься в розділі «Спеціальні умови вступу»;
  • до кожної заяви необхідно додати текст мотиваційного листа. Він має відповідати вимогам, визначеним закладом освіти до конкретної конкурсної пропозиції. Ознайомтеся з ними у вкладці «Вимоги» в модулі подання заяв;
  • усі подані заяви відображаються у відповідному меню електронного кабінету, однак вони можуть з’явитися там не одразу, а через певний час;
  • ви можете скасувати подану заяву, якщо вона ще не була розглянута закладом освіти. Для цього оберіть потрібну заяву й у вкладці «Активні дії» натисніть «Скасувати».

Списки вступників, рекомендованих до зарахування, будуть оприлюднені до 7 серпня. Підтвердити вибір місця навчання на бюджет потрібно буде до 12 серпня. Зарахування на бюджет триватиме до 14 серпня, а на контракт — до 30 серпня.

Успіхів!
Copy link
Powered by Social Snap