Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Гуртожитки

Існує вислів: «Щоб відчути себе справжнім студентом, потрібно жити в студентському гуртожитку». Студентські роки – краща пора в житті багатьох людей. Спогади про життя в студентському гуртожитку, друзів і спільну підготовку до занять гріють душу все життя. Саме в гуртожитку студенти стають дорослішими, самостійними, вчаться знаходити спільну мову з однолітками і приймати важливі рішення.
Наш навчальний заклад має два гуртожитки загальною площею 10656,6 кв.м, які повністю забезпечують потреби студентів у житлі. Вони призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, а також студентів заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії.
Наші гуртожитки розраховані на 546 осіб і відповідають паспортним даним та санітарно-технічним вимогам.
Гуртожиток №1 (вул. Володимира Великого 33) будівля гуртожитку п’ятиповерхова.
Гуртожиток №2 (вул. Івана Пулюя 33): будівля гуртожитку дев’ятиповерхова, блочна система.
Нам пощастило у тому, що всього за три хвилини (Гуртожиток №1) та за 10 хв. (Гуртожиток №2) можна спокійно дійти від гуртожитків до коледжу. Будівлі розташовані у одному з найкращих районів м. Львова (Франківський район). Студенти нашого коледжу мають можливість навчатися та відпочивати, відвідувати наукові гуртки та проводити час у паркових зонах, що також знаходяться поруч з гуртожитками.
Також, зручно та швидко добиратись до автовокзалу та залізничного вокзалу, до найближчих автобусних зупинок – 3хв.
В наших гуртожитках створені комфортні умови для навчання та відпочинку: студенти мають можливість проживати в двох- та трьох- місних кімнатах, є кухні з газовими плитами та гарячим водопостачанням, санвузли та умивальники, побутові кімнати, а також душові кімнати.
Для навчання та проведення дозвілля в гуртожитках проведено Інтернет, організовано мережі Wi-Fі, є кімната самопідготовки та кімната відпочинку, в якій проводяться виховні заходи, вечори відпочинку, а також студенти можуть переглянути улюблені телепередачі.
У нас в гуртожитках живуть студенти, які приїхали вчитися в Львівський коледж ДУТ з різних куточків Україні. Всі їх мешканці – це одна дружня велика сім’я, де новеньких приймають в цю сім’ю з розпростертими обіймами, а старшокурсники допомагають їм адаптуватись.
В стінах гуртожитку Ви відчуєте дружелюбність, повагу та допомогу з боку студентів, адміністрації, вихователів та працівників гуртожитку.

Copy link
Powered by Social Snap