Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Тренування для студентів та викладачів ІТ коледжу щодо дій у надзвичайних ситуаціях

У п’ятницю, 19 травня, для студентів та викладачів ІТ коледжу проводилось об’єктове тренування на тему: “Дії органів управління та учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій”.

Метою навчання стало: вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівництва, працівників та студентів щодо дій при виникненні НС, відпрацювання дій при пожежі та формування навичок персоналу з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, надання допомоги умовно постраждалим.

 

Навчання відбулось під керівництвом директора коледжу Романчука Василя Івановича.

У навчаннях також взяли участь заступник начальника відділу ЦЗ УЗНС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України у Львівській області Тарас Бурий, головний фахівець відділу ЦЗ УЗНС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України у Львівській області Ярослав Сидор, представники компанії Proff та інструктори Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Директор коледжу Романчук Василь Іванович привітав всіх присутніх та наголосив на важливості таких навчань, враховуючи військовий стан в Україні.

Заступник начальника відділу ЦЗ УЗНС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України у Львівській області Тарас Бурий висвітлив питання організаційної роботи з цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

 

Головний фахівець відділу ЦЗ УЗНС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України у Львівській області Ярослав Сидор ознайомив учасників заходу з різними видами вибухонебезпечних предметів, з якими можна стикнутись під час війни, розказав як поводитись з цими предметами і наголосив, що знешкоджувати їх без загрози життю та здоров’ю людини можуть лише спеціально підготовлені рятувальники-піротехніки.

 

Представники компанії PROFF презентували сучасні засоби радіаційного, хімічного та біологічного захисту, ознайомили студентів з ПКР-1 (персональний аварійний комплект радіаційного захисту), засобами захисту органів дихання. Присутні мали змогу побачити фальсифіковані, застарілі, не придатні до використання засоби захисту органів дихання, які зараз активно реалізуються на українському ринку.

Інструктори Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели тренінг з правил надання першої невідкладної домедичної допомоги, розповіли про алгоритм MARCH (M (Massive bleeding) – Масивна кровотеча; A (Airway Management) – управління дихальними шляхами; R (Respiration) – дихання; C (Circulation) – циркуляція; H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) – Травма голови / Гіпотермія / Гіповолемія).

Зазначимо, на сайті коледжу можна ознайомитись з матеріалами Тактичної бойової допомоги постраждалим

Під час другого етапу було проведено навчальну евакуацію студентів та викладачів з приміщення будівлі під час умовної пожежі. Оповіщення було здійснено своєчасно, викладачі, студенти та працівники коледжу організовано та оперативно покинули будівлю коледжу.

 

Також у дворі коледжу рятувальники провели практичні заняття по використанню первинних засобів пожежогасіння – вогнегасників, на яких кожен охочий зміг спробувати вогнегасник в дії.

Copy link
Powered by Social Snap