Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Щедрий вівторок

#Щедрийвівторок
#GivingTuesday
#Запорука
Акція добрих ініціатив у нашій країні проходить вже 3 рік поспіль.
В Україні 1 грудня втретє пройде День добрих справ #ЩедрийВівторок. Це частина глобального благодійного руху #GivingTuesday, що зародився в США, мета якого – залучити якомога більше людей до добрих вчинків.
Для того, щоб приєднатися до акції, достатньо зробити будь-яку добру справу. Допомагати можна не тільки фінансово, але також знаннями, навичками й талантами.
Цього дня мільйони людей у понад 154 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи.
Щедрий вівторок – це день, коли люди об’єднуються і показують, як системний підхід до благодійності змінює світ.
День добрих справ 3 рік поспіль підтримують викладачі та студенти Львівський коледж “Інфокомунікації” НУ “Львівська політехніка”.
Цьогоріч з акцією добра ” Нагодуй та одягни безхатченка”, студенти групи ДО 24 та їх куратор Khmelyar Tanya провели урок доброти, розповіли студраді про #Щедрийвівторок а ті ,в свою чергу, поширили інформацію серед своїх груп та друзів .
Всі разом організувалися ,принесли теплий одяг ,а на спільно зібрані кошти закупили продукти людям з Спільнота “Емаус – Оселя”.
Ідея проста – безкорисливо зробити для когось щось хороше. А найважливіше завдання – нагадати людям ,що вони можуть робити добрі вчинки не лише раз на рік,а й щодня?
“Я знаю напевно лише одне: якби люди сильніше любили один одного,
наше життя стало б значно краще.”
Мати Тереза
 
Copy link
Powered by Social Snap