Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У ІТ коледжі Львівської політехніки відбулося яскраве та неповторне свято – посвята першокурсників.

Нещодавно у стінах нашого коледжу відбулося яскраве та неповторне свято – посвята першокурсників. Це свято нашого студентства було наповнене енергією та радістю.

Програма заходу включала вітання  та урочистості до Дня знань, знайомство з адміністрацією коледжу та кураторами І курсу, перший урок на тему:”Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!”, яке провели куратори І курсу Хмеляр Тетяна Михайлівна, Кісіль Марія Михайлівна, Матвіїшин Юлія Миронівна.

Також,  у бібліотеці відбувся обмін книгами Буккросинг , студенти ознайомились із  з укриттями та працювали у аудиторіях (заповнення анкети першокурсника, інструктаж з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, обрання старост груп, ознайомлення із розкладом занять та ін.).

Колектив коледжу доклав усіх зусиль, щоб зробити цей день особливим та неповторним. Нові студенти не лише відчули підтримку, але й відкрили для себе світ нових можливостей, які вони матимуть  протягом свого навчання.

Цей день став не лише важливим моментом в житті першокурсників, але й чудовою можливістю для батьків відчути атмосферу коледжу.

Посвята – це не лише початок навчання, а й важливий етап в студентському житті, який залишає незабутні враження та сприяє створенню теплої атмосфери у коледжі. Бажаємо нашим першокурсникам яскравого та насиченого навчального року, повного досягнень та позитивних пам’ятних моментів!

Copy link
Powered by Social Snap