Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Долучайтесь до буккросингу у коледжі

Дорогі першокурсники!

 

Радо вітаємо вас з початком навчання у нашому освітньому закладі!

Попереду у вас цікаве, різноманітне, наповнене новими знаннями, знайомствами та яскравими подіями студентське життя!

1 вересня – це як перша сторінка книги під назвою «Мої студентські роки»! Тож давайте разом зробимо усе залежне від нас, щоб ці книги були наповнені незабутніми емоціями та пригодами, оригінальними ідеями, новими уміннями та навиками, котрі обов’язково принесуть вам успіх у подальшому житті і в майбутній професії!

Хочемо запросити вас стати учасниками заходу, який розпочинається у нашому коледжі  1 вересня і проходитиме під назвою:

«Ця книга ВРАЗИЛА, ЗДИВУВАЛА, ЗМІНИЛА … мене».

Щоб долучитись до участі у даному заході необхідно на перше заняття взяти із собою з дому книгу, яку ви прочитали і яка додала вам нових цікавих знань або якимось чином вплинула на вас, на ваш світогляд, світосприйняття чи на ваші переконання.

У бібліотеці коледжу з цих книг буде сформовано осередок БУККРОСИНГУ, який, сподіваємось, буде надзвичайно цікавим, змістовним і корисним, стане місцем зустрічей, диспутів та обговорень. І, що найважливіше, з часом вийде за межі нашого коледжу або й за межі України.

Також будемо щиро раді, якщо до наших першокурсників доєднаються студенти старших курсів, викладачі та працівники коледжу!

 

Copy link
Powered by Social Snap