Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У Львові відбудеться хакатон технологічних рішень від IRON. Lviv Tech Cluster для боротьби з наслідками блекаутів в Україні

14-15 жовтня Львівський технологічний кластер «Iron» проведе у Львові хакатон технологічних рішень для боротьби з наслідками блекаутів в Україні «Light on». Мета хакатону – знайти інноваційні технологічні рішення проблем, які виникають під час блекаутів в Україні. Найцікавіші ідеї, напрацьовані під час хакатону, техкластер підтримає у втіленні.
Впродовж двох днів учасники хакатону будуть напрацьовувати спільні креативні та конкурентні рішення, які допоможуть побороти наслідки блекауту. 

З напрацювань хакатону професійна комісія обере найбільш життєздатні ідеї. Львівський технологічний кластер «Iron» буде підтримувати та супроводжувати ці проєкти задля їхньої реалізації, а також сприятиме виходу на ринок до початку зими.

«Через масштабні обстріли української інфраструктури восени 2022 року вся Україна переживала блекаут. Було серйозно пошкоджено близько 40% енергетичної інфраструктури, що сильно впливало на роботу, навчання й життя українців. Відповідно до заяв представників українського уряду, цьогорічна зима може проходити за аналогічним сценарієм, тому в межах цього хакатону ми шукаємо асиметричні рішення, які допоможуть львів’янам меншою мірою відчути наслідки можливого блекауту», – зазначає Володимир Чернюк, виконавчий директор Львівського технологічного кластера «Iron».

Взяти участь у хакатоні можуть науковці, інженери технологічних компаній, студенти технічних спеціальностей та представники стартап-спільноти.

Зареєструватися на хакатон можна за посиланням.

Місце проведення події буде надіслане кожному учаснику в приватному листі з метою безпеки.

Підготовка цієї події стала можливою завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Довідка

IRON Lviv Tech Cluster – це екосистема компаній та стартапів з технологічної hardware індустрії Львова. Зараз кластер налічує понад 30 компаній різних розмірів, що займаються електронікою, роботизованими системами, електромоторами, та іншими продуктами.

Метою діяльності кластера є розвиток Львова, як осередку технологічних індустрій, створення нових стартапів та винаходів, а також сталість та ріст наявних компаній. Для досягнення цих цілей кластер співпрацює з органами влади, проводить офлайн та онлайн заходи, залучає інвестиції в компанії та постійно консультує й допомагає всім, кому це потрібно.

КУ Інститут міста є партнером проведення хакатону, як одного з заходів в межах реалізації Програми розвитку технологічної індустрії у Львівській МТГ на 2023-2027 роки.

Джерело: сайт Львівської міської ради

Copy link
Powered by Social Snap