Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Платформа «Labster» надає безкоштовний доступ до віртуальних лабораторій та інтерактивних курсів для навчальних закладів України

25 листопада 2022 року Міністерство освіти і науки України та провідна платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки «Labster» оголосили про співпрацю.

Головна мета – забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання на платформі «Labster», що надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів для всіх шкіл, коледжів та університетів України.

Платформа «Labster» – це світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 млн студентів та учнів 3000 навчальних закладів в 70 країнах світу. Віртуальні симуляції на платформі доступні з таких галузей:

  • анатомія та фізіологія;
  • біохімія;
  • біологія;
  • біотехнологія;
  • хімія;
  • наука про землю;
  • мікробіологія;
  • фізика.

У віртуальних лабораторних симуляціях студенти зможуть взаємодіяти із «справжнім» лабораторним обладнанням, проводити експерименти та навчатись за допомогою теоретичних питань і тестів. Завдяки 3D-анімаціям студенти можуть досліджувати науки про життя на молекулярному рівні та зазирнути всередину машин, якими вони користуються. Cтуденти також можуть експериментувати з найсучаснішим лабораторним обладнанням у безпечному навчальному середовищі та виконувати експерименти, які зазвичай неможливі в індивідуальному режимі.

Унікальна пропозиція платформи «Labster» дозволить понад 4,5 млн учнів і студентів у кожному закладі освіти в Україні навчатися, використовуючи визнані у світі віртуальні наукові симуляції від платформи «Labster» протягом року. Викладачі можуть легко знайти корисні для їхніх дисциплін інтерактивні симуляції серед 300 доступних та ефективно впровадити їх у навчальний процес, зробити його цікавішим та ефективнішим.

Окрім надання доступу до свого каталогу симуляцій, платформа «Labster» також надасть послуги з професійного розвитку та технічну підтримку для всіх викладачів і студентів з видачею відповідних сертифікатів.

Також 2 грудня об 11:00 годині відбудеться вебінар на тему: «Платформа «Labster»: використання віртуальних симуляцій у навчанні». Приєднатися до заходу можна за посиланням.

Трансляція також буде доступна на фейсбук-сторінці МОН та ютуб-каналі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти.

Copy link
Powered by Social Snap