Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

ІТ коледж Львівської політехніки та ІТ- компанія «Sigma Software» підписали меморандум про співпрацю, а викладачі та студенти змогли відвідати львівський офіс компанії

29 лютого ІТ коледж Львівської політехніки та ІТ- компанія «Sigma Software» підписали меморандум про співпрацю, а також викладачі та студенти змогли відвідати львівський офіс компанії.

Sigma Software — це шведсько-українська компанія з розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу,  яка має регіональні офіси у семи країнах на трьох континентах: в Україні, Польщі, США, Швеції, Австрії, Великій Британії, Австралії та Канаді.

Підписання меморандуму про співпрацю з відомою ІТ-компанією «Sigma Software» є важливою подією для нашого коледжу. Це відкриває нові можливості для наших студентів та викладачів, дозволяючи їм більше взаємодіяти з професіоналами галузі. Ми вдячні за можливість співпрацювати з такою відомою компанією і впевнені, що це лише початок нашої успішної співпраці, яка принесе взаємні переваги як нашим студентам, так і партнерам з бізнес-середовища.” — зазначив директор коледжу Василь Романчук.

Голова львівського офісу, Senior PR Manager у Sigma Software, Оксана Назаркевич, провела пізнавальну інтерактивну екскурсію офісом. Студенти та викладачі мали можливість більше  дізнатися не лише про те, як функціонує компанія, як у ній працюється, що очікується від співробітників, а й дізнатися про шведські традиції та принципи скандинавського хюґе, які інкрустовані у корпоративну культуру компанії. 

Програмна директорка Star for Life Ukraine, L&D спеціаліст у Sigma Software University Global, Мирослава Осередчук  розповіла про освітні програми Sigma Sofware. А також про ініціативи від благодійного проєкту Sigma Software, який спрямовано на навчання ІТ навичкам та підвищення самооцінки  молоді, яка проживає в українських селах і містах.  Зокрема, йшлося про школу програмування для підлітків від Star for Life Ukraine WINTER WITH JAVA, міжнародний конкурс стартапів від Sigma Software Group, відомий з 2014 по 2022 рік як “IT_Eureka”, а з 2023 р. як  UNICORN та інші ініціативи.   

Найуважніші та найвправніші студенти, які дали правильні відповіді в інтерактивній вікторині отримали подарунки  — корпоративні футболки.

 Теплий та пізнавальний прийом у компанії завершився чаюванням зі смаколиками та пам’ятними фото у затишній атмосфері.

Щиро дякуємо за можливість відвідати львівський офіс ІТ – компанії Sigma Sofware , вдячні за дуже теплий прийом та чудову затишну атмосферу. Велика подяка зокрема Оксані Назаркевич,  Мирославі Осередчук  та Ользі Осередчук. 

Найголовніше,  що завдяки екскурсії молодь бачить, що в Україні є багато можливостей,  що можна реалізувати себе тут,  залишатися у рідній країні та розвивати її. Побачивши успішну ІТ-компанію та її професіоналів у дії, студенти отримують приклади для наслідування, орієнтири та вектори для свого професійного та особистісного розвитку.  Це  так важливо у підлітковому віці! 

Дякую також активним викладачам та студентам коледжу, які відкриті до нового, мають бажання розвиватися та є амбасадорами проактивної позиції коледжу. Цей меморандум став можливий завдяки кожній і кожному, хто активно брав участь у освітніх та екологічних ініціативах компанії “Sigma Sofware.”   — зазначила Ольга Кагало, заступник директора з комунікацій та розвитку в ІТ коледжі Львівської політехніки.

Викладачі та студенти також дуже тепло відгукнулися про екскурсію:

“Дуже сподобалось у Sigma Software, дуже атмосферно, подобається  спосіб роботи (відвідування), робоча атмосфера. Дуже хотілось би ще раз у майбутньому сюди завітати. Це спонукає ще сильніше навчатися та розвиватися. Дякую за таку можливість!”  Анна Левицька, голова студентського самоврядування.

“Мені сподобався сам офіс та те, що у кожного працівника є можливість влаштувати своє місце як він хоче” Кушнір Андрій,  студент 1 курсу.

“Мені дуже сподобалась подача самої екскурсії” — Маркіян Кобилецький,  студент 1 курсу.

“Це так круто! Хочу працювати у Sigma Software” — Мирослава Пляцушок,  студент 2 курсу.

Дякую за чудову організацію і таку класну ініціативу всім, хто причетний!”  Коваленко Олена, студентка 2 курсу.

“Сподобалось ставлення компанії до працівника, турбота про комфорт та продуктивність співробітників. Я вважаю, що екскурсія надзвичайно корисна для студентів, щоб вони розуміли куди їм рухатись, і що треба вчитись, для того , щоб попасти в хорошу компанію. Дякую за організацію  та проведення цікавої та пізнавальної екскурсії.” —  Наталія Солтис, викладач природничих дисциплін.

“Імпонує пізнавальність екскурсії по компанії, цікава вікторина, продуманість тривалості екскурсії. Вдячна організаторам за те, що найбільш активні та допитливі студенти нашого коледжу отримали чергову можливість розширити діапазон власних планів щодо свого майбутнього працевлаштування.” — Цебенко Оксана,  викладач англійської мови.

“Сподобалася увага компанії до працівників, задоволення їх потреб, виховування почуття команди через формальні та неформальні зустрічі, мітінги, дозвілля, турбота про довкілля та тварин. Створено все для ефективної роботи працівника: нова техніка, комфортні умови праці та відпочинку, сприятливий психологічний клімат, обмін досвідом і взаємопідтримка, повага до особистісного простору. Компанія орієнтована на підготовку своїх працівників через власну мережу освіти, тому зустріч наших студентів відбулася в теплій, але формальній обстановці.” Володимир Шумлянський, завідувач відділення “Комп’ютерних наук та інформаційної діяльності”

“Сподобалася можливість побачити зсередини як працює ІТ компанія, її принципи, правила та систему. Після відвідин ІТ компанії та обговорення побаченого з моїми студентами, помітила, що вони ще більше вмонтовані вивчати англійську мову. Адже, працювати у такого рівня компанії = вільно розмовляти англійською та бути профі у своїй галузі.” — Тетяна Хмеляр, викладач англійської мови.

“Сподобалося ВСЕ — можливість побачити офіс з середини, почути їхню історію становлення та розвитку; як вдалося швидко адаптуватися і продовжити діяльність в час війни; як компанія реагує на потреби працівників і організовує комфортні умови, враховуючи побажання кожного; почути про політику компанії щодо важливості якісної освіти та дізнатися про масштаби їхніх освітніх заходів. Атмосфера у компанії — це те що надихає! 

Приємно було бачити допитливі погляди студентів під час екскурсії — намагалися вловити кожне слово і кожну думку!

Окреме спасибі співробітникам компанії, які проводили екскурсію — надзвичайно щиро, привітно і з радістю ділилися інформацією!

Впевнена, що тепер студенти будуть ще більше вмотивовані до навчання, а за кілька років вже стануть незамінною частинкою цієї, чи аналогічних ІТ- спільнот!” Кісіль Марія, викладач математичних дисциплін, голова Циклової комісії природничо-наукової та математичної підготовки

Фотографиня: Анна Левицька

Copy link
Powered by Social Snap