Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Відкрито прийом заявок на конкурс стартапів UNICORN

Міністерство освіти і науки України разом з компанією «Sigma Software» розвиває інноваційний потенціал країни, який відповідає амбіціям підприємців-візіонерів, та продовжує проведення конкурсу ІТ стартапів, щоб допомогти екосистемі стартапів зростати та досягати ще більш значущих результатів у майбутньому.

9 жовтня 2023 року Sigma Software Group запускає UNICORN — конкурс для стартапів з України та ЄС. Конкурс структурований таким чином, щоб провести стартапи через різні етапи, та має інтенсивну двотижневу програму для підтримки динамічної взаємодії.

Конкурс відбудеться у гібридному форматі. Він включатиме освітні вебінари, нетворкінгові заходи та численні пітчинги. Учасники зможуть поспілкуватися з впливовими інвесторами та встановити цінні партнерства під час онлайн-сесій та офлайн-заходів у Києві та Варшаві.

Конкурс ІТ стартапів проводився з 2014 року під назвою «IT_Eureka». За цей час отримали понад 900 креативних проєктів, 2200+ стартаперів взяли участь у змаганні, а також мали нагоду отримати консультації та знання від провідних спеціалістів галузі. Щороку конкурс «IT_Eureka» збирав навколо себе дедалі більше яскравих ідей та неймовірних рішень від української молоді.

Цього року він пройде під новою назвою — Unicorn. Протягом конкурсу учасники навчатимуться основ побудови успішного бізнес-проєкту, готуватимуться до участі у всесвітньо відомих акселераційних програмах, матимуть змогу отримати індивідуальний коучинг та практичні поради менторів.

Таймлайн конкурсу та формат:

9 жовтня – 1 листопада — приймання заявок від учасників. Реєстрація за посиланням.

6 – 17 листопада — освітній інтенсив від партнерів та організаторів із залученням топпредставників європейської ІТ-індустрії, фаундерів зіркових стартапів, партнерів міжнародних венчурних фондів (воркшопи відбуватимуться в онлайн форматі).

24 листопада — краш-тест за участі членів журі (відбудеться в онлайн форматі).

7 – 24 листопада — заходи для нетворкінгу між учасниками, організаторами, партнерами та менторами.

1 грудня – фінальний демо-пітчинг та оголошення переможців.

Організаторами конкурсу є Sigma Software Group, бізнес-інкубатор Sigma Software Labs та освітнє крило Sigma Software University у співорганізації з Українським фондом стартапів.

Критерії подачі заявок

  • До участі запрошуються стартапи з України та ЄС;
  • Стартап повинен залучити не більше 500 тис. євро інвестицій;
  • Галузева перевага, але перевага надається B2B стартапам у сферах AdTech, AI, AR/VR, авіації, автомобілебудування, BigData, Blockchain, CyberSec, EdTech, FinTech та машинного навчання.

З детальнішою інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням.

Долучайтеся до участі та нехай щастить!

Джерело: сайт МОН

Copy link
Powered by Social Snap