Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Future Perfect: в Україні стартував національний проєкт з популяризації англійської мови. Як студентам та викладачам ІТ коледжу долучитися?

Знання англійської мови відкриває двері до світових навчальних та професійних можливостей, роблячи студентів конкурентоспроможними на глобальному ринку праці. Багато міжнародних компаній вимагають від своїх працівників високий рівень англійської мови, і володіння нею вважається важливою перевагою при здобутті престижних посад та участі в міжнародних проєктах. Таким чином, вивчення англійської мови стає інвестицією в успішне та насичене майбутнє, відкриваючи двері до найрізноманітніших можливостей для самореалізації та кар’єрного зростання.

В сучасному світі, де глобалізація та інтернаціоналізація стають невіддільною  частиною нашого повсякденного життя, знання англійської мови відкриває безліч можливостей для особистого і професійного росту.

Уряд України презентував національну програму Future Perfect, щоб популяризувати англійську як мову міжнародного спілкування, зробити її вивчення простим і доступним для кожного.

Мета проєкту Future Perfect — офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.

Вже зараз відкрито доступ до двох безоплатних інструментів, які допоможуть покращити англійську:

  • Promova це платформа та застосунок для вивчення мов з персоналізованим підходом.  Пропонується  Premium-доступ до всіх мовних курсів на 3 роки.
  • Як долучитись? Щоб почати безкоштовне навчання,  завантажуйте додаток у Apps.apple , Google Play чи навчайтесь на сайті (Потрібен Дія.Підпис)
  • Empower — це платформа для вивчення англійської Empower від Кембриджського університету (Велика Британія) , доступна для   українських навчальних закладів.  Платформа призначена для вивчення англійської спільно з учителем або викладачем.
  • Як долучитись? ІТ коледж Львівської політехніки уже отримав доступ до курсів на платформі. Щоб долучитись, зверніться до вашого викладача англійської мови у коледжі.

Знання англійської — це ширші перспективи для пошуку роботи чи здобуття освіти. Крім цього, володіння мовою дає змогу вивчати велику кількість контенту в оригіналі — літературу, кіно, наукові праці, канали іноземних лідерів думок тощо. Для підприємців англійська мова відкриває можливості переговорів без посередників, що може суттєво пришвидшити процеси та зберегти важливий контекст.

Високий рівень англійської дає змогу українцям відвідувати міжнародні конференції та встановлювати контакти з професіоналами з будь-якої країни. Галузеві заходи допомагають розширити коло професійного спілкування та представити Україну як державу, готову до міжнародної комунікації та домовленостей.

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки  USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard. 

Детальніше про програму Future Perfect

Copy link
Powered by Social Snap