Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Кембріджський курс англійської мови Empower

Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України в межах партнерства з Cambridge University  працюють над наданням доступу закладам освіти України до кембріджського курсу Empower.

Empower – це дуже популярний курс, призначений для молоді та дорослих (приблизно від 16 років). Це багаторівневий курс, узгоджений із CEFR, з рівнями від A1 до C1 для загальної та академічної англійської мови як другої мови. Курс використовується при вивченні англійської мови з викладачем. Більше інформації можна знайти за посиланням 

https://www.cambridge.org/gb/cambridgeenglish/catalog/adult-courses/cambridge-english-empower/product-details/methodology-and-research

Міністерство освіти і науки України пропонує закладам освіти оцінити доцільність та можливість використання зазначеного курсу в освітньому процесі при вивченні англійської мови здобувачами освіти, а також для підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників.

Доступ українським закладам освіти, включно з мовними школами та курсами, до використання курсу буде надаватись безкоштовно.

Для виявлення свого попереднього інтересу до використання курсу Empower в освітньому процесі пропонуємо закладам освіти та мовним школам зареєструватись в онлайн формі за посиланням https://cutt.ly/x9F0jPh . Планується, що курс буде доступний для українських організацій з березня-квітня 2023 року. Доступ до курсу організаціям буде відкриватись в індивідуальному порядку, після реєстрації в онлайн-формі.

Copy link
Powered by Social Snap