Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

ІТ-компанія Genesis запрошує викладачів на інтерактивний курс-стажування “Менеджмент у продуктовому ІТ”

В Україні відкривається безкоштовна навчальна програма для викладачів ЗВО, заснована на матеріалах Всеукраїнського курсу «Менеджмент у продуктовому ІТ». Понад 10 000 українських студентів уже пройшли попередні курси про створення, розвиток і маркетинг ІТ-продуктів.

Мета проєкту — сприяти розвитку ІТ-екосистеми, що заохочуватиме молодих фахівців залишатися в Україні, створювати ІТ-продукти та власний бізнес, працювати в продуктових ІТ-компаніях. Очікується, що протягом наступних 5 років нові курси пройдуть понад 100 000 студентів.

Двотижневий інтенсив для викладачів на основі курсу триватиме з 1 до 12 квітня 2024 року в онлайн-форматі. Навчальна програма містить 6 вебінарів та самостійну роботу на LMS-платформі.

Після проходження дводенного навчання за новим Всеукраїнським курсом «Менеджмент у продуктовому ІТ», викладачі розширять експертизу в бізнес-контексті галузі, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації, опанують методологію викладання Всеукраїнських курсів та зможуть інтегрувати курс у свої заклади освіти.

Долучитися можуть викладачі ЗВО з усієї України, щоб оновити інтерактивні методи навчання: інтегрувати матеріали курсу у власні дисципліни та викладати їх студентам будь-якого року навчання.

Реєстрація на інтенсив відкрита до 28 березня 2024 року за покликанням.

Адаптована версія курсу «Створення та розвиток IT-продуктів» також розміщена у вільному доступі на національній платформі цифрової грамотності «Дія.Освіта».

Довідково:

Система Всеукраїнських освітніх курсів розробляється за ініціативи ІТ-компанії «Genesis» спільно з Product IT Foundation for Education та студією онлайн-освіти «EdEra» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації. Партнерами курсів є Київська школа економіки (KSE) та Horizon Capital.

За матеріалами МОН та Genesis

Copy link