“Найважливіше завдання цивілізації –
навчити людину мислити”
Томас Едісон
На виконання річного плану роботи циклової комісії “Діловодства та інформаційної діяльності” із 7 по 10 березня 2023 року було проведено Тиждень циклової комісії, що дав змогу викладачам і студентам продемонструвати і закріпити свої знання та вміння, які вони здобули на заняттях, виявити активність та наполегливість у досягненні поставленої мети.
Також метою проведення позааудиторних заходів Тижня циклової комісії було закріплення навичок спілкування та колективної роботи, формування креативного мислення та розкриття талантів студентів.
Заходи проводилися з метою популяризації спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”, обґрунтування затребуваності випускників на ринку праці, зустрічі з роботодавцями. Завданнями циклової комісії є підготовка нового покоління інформаційно-розвинених, досвідчених фахівців документаційного забезпечення управління; навчання, зорієнтованого на розширення професійної сфери підготовки випускників спеціальності в документально-комунікаційній та інформаційній системі України; конкурентоспроможних фахівців в умовах діджиталізації суспільства.
Відповідно до плану роботи Тижня циклової комісії “Діловодства та інформаційної діяльності”.
Тиждень ЦК розпочався 7 березня 2023 року диспутом студентів групи ДО-110 “Виставка – це обличчя країни», який організувала та провела викладачка Галина Павлівна Петрик. Презентації кожного студента, як складання пазлів, забезпечили масовість та яскравість виставки і це було “родзинкою”.
Викладач, яка чудово володіє інформацією про всі виставки: місцеві, національні та міжнародні, спеціалізовані, а також загальні, що охоплюють всі галузі людської діяльності.
Другий день, 8 березня, Тижня ЦК характеризується масовістю учасників, оскільки три групи висвітлювали свої презентації, зокрема: студенти групи ДО-110 – “Особливості письма в різних народів світу”, група ДО-220 – “Від карти до кристала”, студенти ДО-31 – “Меми в сучасному світі”. Захід організувала голова ЦК Надія Богданівна Шумлянська. Було розкрито процес розвитку інформації від піктографічного письма до іронічних мемів.
Третій день, 9 березня, який проводила викладачка Мар’яна Михайлівна Кіндрат, включав в себе виховний захід «Шевченко серед нас» та студентський семінар «Бібліотека – це центр розвитку, виховання та комунікацій». Семінар був цікавим та переконливим. Ми вкотре пересвідчилися, що бібліотеки вічні, а світ книг безмежний.
Слід відзначити, що у рамках семінару відбулася зустріч із стейкхолдером ОПП “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” Марією Бочуляк, бібліотекарем читального залу БібліоХаб «Під Високим замком».
Четвертий день, 10 березня, практичний психолог, викладач Ірина Аркадіївна Нікітенко у рамках практичного заняття “Тайм-менеджмент, або час як ресурс” нагадала, що час потрібно цінувати і вміти ним розпоряджатися. Тайм-менеджмент – це ефективний інструмент, який може допомогти кожній людині спланувати час на роботу, залишивши вільні години на відпочинок і хобі.
Обговорення результатів Тижня циклової комісії “Діловодства і інформаційної діяльності” було плідним та активним, відзначене кількома позитивними моментами:
1. дружність і взаємопідтримку викладачів ЦК;
2. максимальне залучення студентів до заходів;
3. насиченість заходів ілюстративним матеріалом;
4. популяризація закріплених за викладачем дисциплін;
5. відзначення командної роботи в єдиному руслі.
За проведення Тижня циклової комісії викладачі відзначені грамотами директора коледжу Романчука Василя Івановича.