Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У коледжі відбулася звітно-виборна студентська конференція

червня 2024 року, в приміщенні актової зали ІТ коледжу Львівської політехніки, відбулася звітно-виборна студентська конференція.

Розпочала свою роботу студентська молодь хвилиною мовчання із вшануванням пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну.

Голова студентської ради коледжу 2023/2024 н.р. Анна ЛЕВИЦЬКА (ст. гр. ОК-41) підвела підсумки роботи студради за поточний навчальний рік. (переглянути звіт) Наприкінці свого виступу, Анна подякувала усім за роботу і побажала майбутньому студактиву подальших успіхів у роботі (переглянути звіти).

Дякуємо, Анній Левицькій за роботу у ролі голови студентської ради ІТ коледжу Львівської політехніки, за проактивну студентську та громадянську позицію! А також дякуємо головам студентських рад відділень. Цінуємо  вклад у розвиток коледжу, численні ініціативи та активність! Бажаємо усім подальших успіхів!

Також, відповідно,  відбулися вибори нового студентського лідера. Студенти познайомилися із кандидатами – Назарієм КУКУРУЗОЮ і Юрієм-Олексієм СТЕЦЬКІВИМ, які подали свої кандидатури на участь у рейтинговому голосуванні щодо обрання голови студентської ради на 2024/2025 н.р. (переглянути презентації кандидатів).

За результатами голосування, перемогу здобув студент навчальної групи ТК-31 Назарій КУКУРУЗА, який навчається за спеціальністю 172  Телекомунікації та радіотехніка, освітньо-професійною програмою Телекомунікації та комп’ютерні технології.

Дякуємо усім студентам, що проявили активну громадську позицію.

Бажаємо новообраному голові студентської ради коледжу успіхів у роботі та плідних звершень у справі розвитку ІТ коледжу Львівської політехніки, тим самим наближаємо перемогу України  над російським агресором.

Copy link
Powered by Social Snap