Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Зустріч з директором ТзОВ “Видавництво МС”

11 квітня 2023 року відбулась зустріч працівників Циклової комісії “Комп’ютерних наук” із внутрішніми та зовнішніми стейкхолдерами. На зустріч завітали Петро Клим, директор ТзОВ «Видавництво МС» та Анна Левицька, представник cтудентської ради ІТ коледжу Львівської політехніки.

 

 

Коледж представляли завідувач відділення «Комп’ютерних наук та інформаційної діяльності» Володимир Шумлянський, голова циклової комісії “Комп’ютерних наук” Любомира Кужій, педагоги Андрій Селемонавічус та Валерій Кащук.

В робочій атмосфері було обговорено пропозиції щодо внесення змін до вибіркових дисциплін освітньо-професійної програми та навчального плану «Комп’ютерні науки», зокрема «Створення і розвиток ІТ-продуктів» та «Технології обробки зображень та відеопотоків».

Ця зустріч дала змогу відповідальним особам коледжу за якість освіти ОПП «Комп’ютерні науки» вивчити думку всіх сторін, що дозволить забезпечити конкурентоспроможність майбутніх випускників ІТ коледжу.

Copy link
Powered by Social Snap