Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Зустріч студентів коледжу із представниками Державної служби з питань праці

01 травня 2024р., студенти ІТ коледжу Львівської політехніки зустрілися із начальником  Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Оксаною ЄЗЕРСЬКОЮ  та її колегою Наталією ЩЕРБОЮ.  Зустріч була приурочена до Дня охорони праці, яке святкували 28 квітня, зокрема поминання тих, хто помер на виробництві.

Під час  зустрічі, керівниця міжрегіонального управління, повноваження якого поширюються на територію Волинської, Закарпатської, Львівської та Рівненської областей, закцентувала увагу присутніх на легалізації зайнятості та запобігання виробничого травматизму, дотримання чинного законодавства при працевлаштуванні. «Думати вільно, думати без меж» – головна теза виступу Оксани Ігорівни.

Наталія ЩЕРБА детально висвітлила питання праці неповнолітніх, особливо наголосила щодо дотримання умов праці неповнолітніх, заборони праці в нічний час, отримання грошових виплат, передбачених трудовим законодавством. Детально зупинилися на надомній та дистанційній роботі, у чому полягає між ними різниця. Студенти почули для себе і про новий тип договору, зокрема, що таке гіг-конкракт.

Студенти коледжу мали можливість поставити гостям цікаві запитання та отримати від фахівців вичерпні професійні відповіді, адже незабаром молода людина буде  розпочинати свою трудову діяльність і може виникнути чимало труднощів, які необхідно буде подолати.

Щирі слова подяки фахівцям Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, які  поділились своїм досвідом та знаннями щодо важливості безпеки на робочому місці та про наслідки, які можуть виникнути, коли робітники працюють без належного оформлення трудових відносин.

Copy link
Powered by Social Snap