Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Згадали тих, хто рятував, ризикуючи життям

В Україні з’явився ще один день пам’яті. “У 1939–1944 роках, під час нацистської окупації території України, відбулося масове знищення євреїв, що входить у трагедію Голокосту. Українські події окремі історики називають «Голокостом від куль». В Україні допомога євреям була набагато складнішою й небезпечнішою у порівнянні з іншими місцями окупованої Європи. На території України усі мешканці, які надавали будь-яку допомогу євреям, наражалися на смертельний ризик. Нацисти карали не тільки ту людину, що надавала допомогу, але й усю її родину. Незважаючи на тисячі жертв, масові екзекуції та в’язниці, євреям надавалася допомога. На знак поваги до українських громадян, що рятували євреїв від знищення нацистами, до їх співчуття та солідарності, пропонується ініціатива про встановлення Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни”
Куратори груп ДОб-24 та КНп-11 Хмеляр Т.М. та Кісіль М.М. провели інформаційну хвилинку для студентів, присвячену даній темі. Присутні перейнялися тогочасними подіями, переглянувши відео з «Марафону історій».
Для всіх, хоче дізнатися більше інформації про Праведників народів світу – читайте за посиланнями:
Фільми і відео:
 
Copy link
Powered by Social Snap