Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Здобутки студентів ІТ коледжу Львівської політехніки на Всеукраїнському конкурсі Головоломок

12 листопада математична спільнота м. Кременчук провела ювілейний 5 сезон конкурсу головоломок на Всеукраїнському рівні. За ініціативи викладачів математики Оксани Мельничук та Марії Кісіль, учасниками старшої ліги цього конкурсу стали також і студенти ІТ-коледжу Львівської політехніки.

За результатами конкурсу студенти нашого коледжу отримали 9 призових місць, а саме:
–  Дипломом абсолютного переможця у старшій лізі з максимальним результатом у 105 балів нагороджений Микола-Даниїл Бенюх, студент групи КН-31 (викладач Кісіль М.М.);
– лауреати диплому другого ступеня: Форемський Орест (КН-12), Михайлів Орест (КН-12), Сатановський Віктор (КН-12) Смоляков Артем (КН-21) (викладач Мельничук О.О.);
–  лауреати диплому третього ступеня: Ряпич Святослав (КН-11), Манько Захарій (КН-11), Кушнір Андрій (КН-11), Браславський Даниїл(КН-21) (викладач Мельничук О.О.).
Крім того студенти… отримали дипломами активних учасників конкурсу математичних головоломок!

Конкурс проходив у трьох вікових категоріях – молодша, середня та старша ліги. Загалом було 730 зареєстрованих учасників із 148 навчальних закладів України, а це представники 22 областей і 72 населених пунктів!

На конкурсі головоломок учасники розв’язували оригінальні завдання різних типів та складності, отримали відеорозбір прикладів до завдань у день конкурсу, і завдань – після його завершення, а також мали чудову можливість потренувати логіку, позмагатися з іншими учасниками і, звісно ж, дізнатися щось новеньке!
Детальніше про конкурс і результати на FB-сторінці організаторки Тетяни Хоменко

Вітаємо наших талановитих і проактивних студентів з високими здобутками і бажаємо нових звершень і досягнень!

Copy link
Powered by Social Snap