Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Зберігаючи традиції. Гаївки – важлива складова культурного життя молоді

Великодні свята, окрім глибинного духовного сенсу, приносять з собою традиції, серед яких особливе місце займають гаївки. Ці веселі обряди, найбільш популярні серед молоді, є важливою частиною культурного спадку, яка зберігається і передається з покоління в покоління.

Сьогодні студенти груп КІ-21, КІ-22, МТ-11 з викладачами Наталією Солтис і Мирославою Шереметою в Горіховому Гаю відтворювали цю традицію. Розповідали про типи гаївок і їх значення, роль в житті суспільства. Для когось це було перше знайомство, а хтось ділився досвідом.

Гаївки — це традиційне українське святкування, що відбувається під час Великодня. Ці веселі заходи, які проводяться на свіжому повітрі, зазвичай у лісі або парку — важлива складова культурного життя молоді. Під  час цього спільного часопроведення  студенти не лише підтримують традиції,  а й можуть більше познайомитись один з одним, підвищити рівень довіри один до одного, проявити свої лідерські здібності, талант та створити незабутні спогади разом.

Гаївки — це не лише веселощі, а й можливість зберегти і передати далі традиції свого народу. Для багатьох студентів це стає можливістю поглибити знання про власну культуру та ідентичність. Це час, коли ми можемо згадати про наші корені, зібратися разом з друзями та створити святковий настрій, нагадуючи нам про важливість спільноти, традицій та культурного спадку.

Copy link
Powered by Social Snap