Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Захист в інформаційному просторі: медіа-грамотність та кібербезпека для свідомого та безпечного користування інтернетом.

28 лютого 2024р., викладачем  дисциплін професійно-практичної підготовки циклової комісії «Мережних технологій та інтернет речей»,  Полець Вікторією-Марією Ярославівною проведено бесіду із студентською молоддю ІТ коледжу Львівської політехніки на тему: «Протидія кіберзлочинам». Саме сьогодні війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір.

Несвідоме споживання інформації та недостатній рівень інформаційної грамотності стали передумовами спільної для всіх українців проблеми – засилля ворожої пропаганди та фейків. Метою даної зустрічі є покращення медіа-грамотності молоді та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет, отримання порад щодо медіа та кіберграмотності,  бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею,  бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір тощо.

Викладач детально проаналізувала діяльність проєкту Брама, яка направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту.

Інформаційна безпека та медіа-грамотність невід’ємні та надзвичайно важливі у сучасному світі. Кожен з нас несе відповідальність за свої дії в мережі та за своє ставлення до інформації, яку ми споживаємо та поширюємо. Знання про те, як розпізнати шахраїв та фейки, а також уміння захищати себе від кіберзагроз, є необхідними  для усіх нас

Переглянути презентацію  
Copy link
Powered by Social Snap