Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Захищаючи Україну, загинув випускник нашого коледжу Михайло Міхеєв

На війні з російськими окупантами 26 червня 2022 року під час виконання бойового завдання біля села Богородичне на Донеччині загинув випускник Фахового коледжу інфокомунікацій НУ “Львівська політехніка” (тепер ІТ коледж) Михайло Міхеєв, який навчався за спеціальністю “Обслуговування обладнання підприємств зв’язку” (2015-2017 рр.).

У 2020 році Михайла призвали в армію. Проходив навчання у центрі «Десна» на Чернігівщині. Потім був направлений на службу до 156-го ракетного полку, згодом перевівся у 540-й зенітний ракетний полк. Мріяв служити в Десантно-штурмових військах. У 2021 році підписав контракт з 80-ю окремою десантно-штурмовою бригадою. Разом із підрозділом вирушив на територію ООС в Луганську область. Повномасштабну війну зустрів у Чорнобилі. Згодом брав участь у боях у Гостомелі, Бородянці, Ірпені та Бучі, де був поранений. Після операцій та реабілітації був направлений на Донеччину.

Посмертно солдат Міхеєв нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поховали Михайла у Львові на Личаківському кладовищі 30 червня 2022 року. Цього дня у нього мав бути захист дипломної роботі.

У нього залишилися мама, бабуся та наречена.

Світла пам’ять Герою!

Copy link
Powered by Social Snap