🔋 Будь-яка людина в певний момент відчуває виснаження та втому. І хоч причини у кожного абсолютно різні, можна спробувати знайти способи відновлення енергії та позитивного настрою.
✏️Поради від практичного психолога, викладача ІТ коледжу Львівської політехніки Ірини Нікітенко як відновити ресурс влітку та де брати таку необхідну нам життєву енергію:
1. Висипатися. Всі знають, що дорослій людині потрібні не менше семи годин сну на добу, а краще всі вісім-дев’ять.
2. Пити достатньо води.
3. Вживати менше цукру і випічки. Так, після солодкого ми відчуваємо приплив сил і підйом настрою, але це короткочасний ефект, після якого знову – млявість і емоційний спад.
4. Додати в раціон більше білків , а також фруктів і овочів.
5. Дати тілу невелике, але регулярне навантаження. Якщо встали сонні або з поганим настроєм, навіть мінімальних навантажень досить, аби прокинутися і розворушитися. Коли вправи увійдуть у звичку, потроху додайте навантаження і збільшуйте тривалість занять.
6. Спробувати медитації – хоча б за допомогою відео в інтернеті.
7. Виділити півгодини на щоденну прогулянку. Їздите машиною? Залишайте її за кілометр від роботи. Громадським транспортом? Виходьте на одну зупинку раніше, щоб пройтися додому пішки.
8. Відвідати пробний урок танців. Якщо сподобається, придбайте абонемент і продовжуйте займатись.
9. Зустрічайтеся з друзями. Спілкування, жарти, настільні ігри, обмін новинами і спогадами додадуть сили навіть у найскладніші часи.
10. Читайте паперові книги. Тиша, чашка чаю і шурхіт сторінок – формула ідеального вечора вкінці тижня, яка ніколи не підводить.
11. Включайте вдома музику і танцюйте. Можна співати разом з радіо (музикотерапія).
12. Ходіть в кіно на ранковий сеанс, коли в залі мало глядачів. Вдома дивіться відео про подорожі в країни, в яких не були.
13. Запалюйте свічки за вечерею. Вогонь додає відчуття спокою та затишку.
14. Якщо можливо, приймайте контрасний душ.
Беріть список за основу і доповнюйте на свій розсуд. І пам’ятайте , що все буде Україна!💙💛
#itcollegelviv #зУкраїноювсерці