Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Хай небо буде мирним, а Україна чистою. ІТ коледж Львівської політехніки підтримує ініціативу “Всесвітній день прибирання”

16 вересня  студенти та колектив ІТ коледжу Львівської політехніки запрошуються до участі Всесвітньому Дні прибирання (World Clean Up Day).

У цілях безпеки за адресою локацій звертайтесь до координатора від ГО “Let’s do it Ukraine”: Свєтлічна Анна Олегівна  (контакти)

World Clean Up Day — ініціатива, яка допомагає зробити наш світ чистішим та зеленішим. Це особливий день, коли люди з усього світу об’єднуються для спільної мети – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. До цієї ініціативи приєднуються активісти, добровольці та кожен, хто прагне зробити свій внесок у боротьбу за збереження природи. 💪🌱

16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Приєднуйтесь до нас в цей особливий день! Разом ми зможемо зробити більше і змінити світ на краще. Долучайтесь до WorldCleanUpDay та розповідайте, як саме ви допомагаєте навести порядок в своєму місті чи селі. Бо головна мета – це не лише сьогоднішній день, а й тривалість наших зусиль у збереженні навколишнього середовища. ” — зазначають організатори.

Запрошуємо колектив та студентів долучитися до еко-ініціативи.

Copy link
Powered by Social Snap