Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

World Tourism Day

Сьогодні, 27 вересня 2019 року святкують Всесвітній день туризму.Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті ТорСьогодніремолінос, Іспанія , та присвячене пропаганді туризму, висвітленні його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн
У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації – головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.
Щороку Всесвітній день туризму присвячений певній тематиці. У 2019 році – це тема «Туризм та робочі місця: краще майбутнє для всіх».

У рамках цього дня студенти коледжу разом з викладачами Yulia Matviishyn, Марія Кісіль, Tanya Khmelyar пройшлися старовинними вуличками Львова ,відвідали музей Соломії Крушельницької, Меморіал пам’яті героїв Небесної Сотні ,та насолодилися виглядом міста з Ратуші .
З найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій, з торгівельними, дипломатичними, військовими, релігійними та іншими місіями.Адже слово «туризм» походить від французького “tourisme” – прогулянка, подорож.

{gallery}gallery/2019/27-09-19{/gallery}

Copy link
Powered by Social Snap