Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Всесвітній день вишиванки 2022. Слово директора ІТ коледжу Львівської політехніки.

На фото частина колективу IТ коледжу Львівської політехніки у вишиванках. Світлий момент серед сьогоднішніх важких днів – справжня світлина. Сьогодні команда забезпечує інституційну стабільність нашої освітньої установи, а після навчання, активно волонтерить задля спільної перемоги.

Інша частина команди у наших думках та серцях.

Ми з вдячною молитвою згадуємо про усіх наших колег, які не на фото, адже сміливо, віддано та жертовно захищають нашу Державу. Колег, які сьогодні ризикують життям, щоб здобути таку бажану та справедливу перемогу над жахливою війною з росією.

З нетерпінням чекаємо повернення наших героїв, щоб продовжити разом творити якісну освіту задля освіченого майбутнього України, задля вільної, сильної та успішної України.

Ми з думкою про усіх наших колег, які не на фото, бо тимчасово та вимушено за кордоном, проте, серцем на рідній Батьківщині. Колег, які вивчають досвід коледжів, де перебувають, дізнаються про цікаві освітні практики, вивчають простори для студентів-підлітків, детально занотовують цікавинки, щоб натхненні, повернутись і втілити найкраще у нашому коледжі для української молоді. Адже наша молодь це – наше майбутнє, освічене майбутнє України, у яке ми віримо.

Ми з думкою про усіх колег, з якими працювали пліч-о-пліч, проте, сьогодні вони не з нами з різних причин. Вдячні за їхню працю та вклад в українську освіту. Завжди раді зустрітися, завжди раді поділитися новими здобутками, які стали можливі завдяки попереднім напрацюванням.

Фіксуємо: Всесвітній День вишиванки 2022.

Ми віримо в успішну та вільну Україну!

Ми віримо у талановиту молодь!

З Україною у серці,

Романчук Василь Іванович,

директор IТ коледжу Львівської політехніки

Copy link
Powered by Social Snap