Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Можливість для студентів 1 та 2-го курсу коледжу: безкоштовна зимова школа з програмування “WINTER WITH JAVA ДЛЯ 8-11 КЛАСІВ 2.0”

Студенти першого та другого курсів ІТ коледжу Львівської політехніки запрошуються до участі у безкоштовній зимовій школі з програмування для підлітків “WINTER WITH JAVA ДЛЯ 8-11 КЛАСІВ 2.0” від благодійного проєкту Sigma Software “Star for Life Ukraine” .

▫️ Тривалість: 5 тижнів
▫️ Вартість: безкоштовно

Курс стартує вже 27.02, тож не зволікайте!

Програма включає:
– Роботу з Eclipse
– циклічні алгоритми та оператори for, while;
– роботу з масивами та двовимірні масиви;
– використання циклів для вирішення завдань;
– ознайомлення із Java API та ключовими поняттями.

А також дві пілотні програми: англійська мова та програма ментального здоровʼя MentalBoost

✅Не пропустіть цю можливість поринути у світ програмування: реєструйтесь зараз – http://bit.ly/42ykyEE 
Реєстрація доступна лише до 24.02, тож поспішіть!

Довідка:

Star for Life Ukraine – це благодійний проєкт  Sigma Software.

Star for Life Ukraine було засновано у 2022 році як некомерційну дочірню організацію відомого материнського проєкту Star for Life, що було започатковано у 2005 році шведським підприємцем, бізнес-лідером та меценатом Даном Олофссоном разом із дружиною Крістін. Фонд Star for Life зосереджується на розширенні можливостей молоді для здійснення своїх мрій і ведення здорового способу життя.

За останні два десятиліття понад 500 000 молодих людей взяли участь у чотирирічній програмі Star for Life у державних школах Швеції, Південної Африки, Намібії та Танзанії. Завдяки унікальній освітній програмі тренери Star for Life сприяють покращенню самооцінки студентів і мотивують їх інвестувати у свою освіту та приймати мудрі життєві рішення. Таким чином вони можуть створити для себе краще майбутнє і вже у дорослому віці зробити внесок у більш рівноправне, справедливе та стале суспільство.

Проект Star for Life Ukraine було спрямовано на навчання ІТ навичкам та підвищення самооцінки школярів, які проживають в українських селах і містах. Команда проекту налагодила контакти з державними освітніми організаціями та визначила їхній підхід та програми.

Copy link
Powered by Social Snap