Викладачі ІТ коледжу Львівської політехніки Ірина Нікітенко та Марія-Вікторія Полець взяли участь в online-курсі “KNU Teach Week 4”.
Учасники курсу прослухали цікаві воркшопи: “Що варто знати викладачу про тренди ринку праці та як мотивувати студентів”, “Залученість як один із основних компонентів освітнього процесу”, “Дуальна освiта: проблеми та виклики впровадження”, “Як виступати перед публікою так, щоб запам’ятатися”, “Тайм-менеджмент для освітян”, “Міжнародні можливості для викладачів і співробітників”, “Правила online-комунікації” та інші.
Викладачі коледжу також отримали сертифікати про проходження курсу.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230126_212227-1024x717.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-26_10-36-09-692.jpg)
Вітаємо викладачів з новими професійними здобутками.