Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Викладачі коледжу пройшли курс підвищення кваліфікації PRO. ФУНКЦІЇ від ГО “Контора Пі”

З 22 травня по 29 червня 2023 року викладачі ІТ коледжу Львівської політехніки Марія Кісіль та Оксана Мельничук проходили курс підвищення кваліфікації вчителів математики PRO. ФУНКЦІЇ від ГО “Контора Пі”.

За підсумками курсу усі учасники отримали сертифікати із зазначенням загальної підсумкової оцінки — результату виконання домашніх завдань, перевірки роботи колег, рефлексії та виконання підсумкової контрольної роботи. Оксана Олегівна та Марія Михайлівна показали відмінні результати.

Метою навчально-практичного марафону ГО Контора Пі була:

  • розбудова спільноти вчителів математики, які готують розумну націю до успішного майбутнього;
  • популяризація математики в ycix регіонах України;
  • фахова та психологічна підготовка вчителів математики 5-11 класів.

“Контора Пі – проєкт, що дає можливість людям, що люблять математику різнобічно розвиватися і відкривати для себе нові горизонти та можливості. Ця спільнота утворена групою українців, які працюють у великих міжнародних компаніях, як от Google , Apple, Microsoft тощо, яким спало на думку створити незвичну математичну спільноту, де засновники інвестують в розвиток нових поколінь професіоналів через навчання не тільки дітей, а й освітян, які доносять світло математики дітям”.

Детальнішу інформацію про курс можна прочитати тут.

Copy link
Powered by Social Snap