Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Викладачі ІТ коледжу взяли участь у Тижні цифрових рішень від Google for Education

З 26 червня до 2 липня Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організували безоплатне навчання “Тиждень цифрових рішень” в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”.
Базовою тренінговою платформою навчального курсу є суб’єкт підвищення кваліфікації – Академія цифрового розвитку .

Навчання проводилося за 10 освітніми програмами, що охоплюють всі напрямки педагогічної діяльності

Викладачі ІТ коледжу активно долучилися до участі у тижні цифрових рішень і пройшли відповідні навчання за обраними освітніми програмами. Це, зокрема Тетяна Хмеляр, Юлія Матвіїшин, Марія Романяк, Олена Мельникова, Оксана Мельничук та Марія Кісіль. Успішно склавши підсумкове тестування, учасники отримали відповідні сертифікати.


Варто зазначити, що педагоги коледжу не вперше навчаються в Академії цифрового розвитку, адже якісне володіння цифровими інструментами і розвиток цифрових навичок є необхідністю сучасного педагога і важливим критерієм якісної організації освітнього процесу, та демонструє педагогічну майстерність і покращує рівень викладання.

Дякуємо організаторам за можливість навчання.

Вітаємо наших колег з новими здобутками та дякуємо за активність та професіоналізм.

Copy link
Powered by Social Snap