Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Викладачі англійської мови взяли участь у міжнародній конференції «IH Kyiv Teacher Training Day»

Викладачі англійської мови ІТ коледжу Львівської політехніки  Цебенко Оксана, Матвіїшин Юлія та Хмеляр Тетяна взяли участь у міжнарожній онлайн конференції «IH Kyiv Teacher Training Day», яка відбулася 07.10 2023.

Онлайн конференцію організували для викладачів англійської мови «International House Kyiv», офіційний представник в Україні міжнародного концерну IHWO (International House World Organization) та Міністерство освіти і науки України.

Метою заходу було є надання практичних навичок та технік сучасного викладання іноземних мов, створення англомовного середовища для обміну досвідом та інноваційними практиками усім викладачам, що прагнуть відповідати вимогам та викликам ХХІ сторіччя, інформація про фахові кваліфікаційні тренінги з комунікативної методики для вчителів та викладачів англійської мови за Кембриджськими та власними IHWO кваліфікаційними програмами, які дають можливість ефективно застосовувати безкоштовні матеріали Кембриджського курсу Empower у навчальному процесі.

Серед спікерів були запрошені відомі в освітній галузі тренери, коучі, автори видань та колеги з усього світу. А саме, були представлені такі теми та спікери:

  • Adrian Underhill – educator, trainer and consultant, the author of several best-selling ELT books;
  • Andy Hockley – Educational Management Trainer, Writer, Senior IDLTM Trainer;
  • Michael Carrier – Managing Director at Highdale Consulting Ltd;
  • Lucy Horsefield – consultant and coach, whilst completing an MSc in Organisational Psychology;
  • Emma Hoyle (Managing Director, IHWO)
  • Glenn Standish (Director of Studies, IH Torun)

«Цьогорічна конференція від Іnternational House дала можливість довідатися про найновіші засоби викладання іноземних мов в умовах дистанційного та змішаного навчання. Перевагою є те, що на платформі Zoom лектори проводили навчання у двох кімнатах одночасно, і ми, учасники конференції, впродовж 5 годин мали можливість переключатися і слухати саме ту доповідь, котра більше відповідала нашим запитам. Мені особисто найбільше запам’яталась доповідь Расселла Стеннарда, методиста видавництва Express Publishing. Цей освітній технолог неймовірно натхненно продемонстрував переваги використання у навчальній діяльності електронного додатку NaturalReader. Цей елемент технологій перетворює текст на голосовий аудіофайл на обраній іноземній мові, що дає можливість прослуховувати навчальні матеріали в будь-який час і в будь-якому місці.» – зазначає викладач Оксана Цебенко.

Захід був благодійний,  адже кошти від заходу будуть перераховані до фонду “Повернись Живим”: https://savelife.in.ua/ua/ для підтримки наших українських захисників.

«Це чудово навчатися, зростати і ставати ще кращими для наших студентів!» – відгукується  викладач Тетяна Хмеляр.

Вітаємо колег з новими здобутками!

Дякуємо організаторам за  щорічні зустрічі однодумців, які надихають на увесь навчальний рік!

Copy link
Powered by Social Snap