Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Викладач коледжу Оксана Цебенко взяла участь в онлайн-конференції від Видавництва Оксфордського університету

17 та 18 березня відбулась міжнародна онлайн-конференція від Видавництва Оксфордського університету (Oxford University Press). Вже п’ятий рік поспіль освітяни мають можливість обговорити найновіші теми у сфері вивчення та викладання англійської. Це чудова нагода поставити свої питання носіям іноземної мови, послухати спеціалістів та приєднатись до глобальної спільноти.

Викладач ІТ коледжу Оксана Цебенко цьогоріч взяла участь у міжнародній онлайн-конференції вже втретє.

Впродовж двох днів експерти презентували свої доповіді в п’яти різних блоках. Запропоновані свіжі ідеї можна використовувати в роботі з початківцями. Новітні методики викладання є доцільні для впровадження в навчальний процес в середовищі дорослих здобувачів освіти.

Зокрема, цього року експерти у своїх доповідях зосередили увагу учасників онлайн-конференції на питанні ефективного оцінювання в початковій школі. Окрема презентація розширила нашу уяву щодо можливостей використання музики на уроках англійської мови. Частина конференції була присвячена проблемі мотивування учнів до вивчення англійської мови через технології.

Видавництво Оксфордського університету має офіси в 50 різних країнах, та є найбільшим університетським видавництвом у світі. Методисти університету мають чітку позицію: їхні зусилля скеровані на створення навчальних та освітніх ресурсів та послуг найвищої якості. Університет сприяє тому, щоб ці ресурси були доступні по всьому світу.

Викладачі англійської мови з різних країн мають можливість використовувати ресурси вчительського клубу на сайті Оxford University Рress. Тут їм пропонують різноманітні мовні курси, тестування, підручники, навчальні посібники, словники, що дозволяють отримати нові вміння, професійно розвиватись та сприяють цифровому навчанню.

Copy link
Powered by Social Snap