Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Вступ-2023: Триває реєстрація електронних кабінетів для вступників в ІТ коледж на основі 9-ти класів

23 червня 2023 року почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників до ІТ коледжу Львівської політехніки на основі базової середньої освіти (9 класів). Реєстрація триватиме до 13 липня.

Під час реєстрації кабінету:

 • Використовуйте електронну пошту, до якої маєте доступ і яка не заборонена на території України (наприклад, ukr.net, gmail.com — коректні пошти).
 • Пароль потрібно вказувати під час кожного входу в кабінет — запам’ятайте або запишіть його.
 • Вказуйте номер того документа, що посвідчує особу, який використовували під час замовлення документа про освіту (паспорт, свідоцтво про народження тощо), — це додаткова ідентифікація.
 • Для активації кабінету впродовж 15 хвилин перейдіть за посиланням, яке отримаєте на вказану електронну пошту. Надалі заходьте в кабінет з основної сторінки — vstup.edbo.gov.ua
 • Вказуйте декілька актуальних номерів телефону для оперативного зв‘язку.
 • Додайте хороше якісне фото (не селфі), розміром не більше 1 МБ, — заклад освіти може використати його для замовлення студентського (учнівського) квитка.
 • На етапі реєстрації кабінету не передбачено завантаження жодних інших файлів, окрім фото. Зокрема, ані додаток до свідоцтва, ані довідка щодо місця проживання у 2023 році не застосовуються.

  З детальною інструкцією щодо реєстрації електронного кабінету вступника можете ознайомитись на нашому сайті.

  Нагадаємо, подання заяв та документів для вступників на основі 9 класів починається 30 червня 2023 року.

  За матеріалами Міністерства освіти і науки України

  Copy link
  Powered by Social Snap