Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти ІТ коледжу Львівської політехніки нагороджені дипломами на Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Пишаємося нашими студентами Аліною Бас (гр. КН-31, куратор Романяк Марія Михайлівна) і Владиславом Горбанем (гр. МТ-21, куратор  Лабаз Ольга Іванівна), які нагороджені Дипломами ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Всеукраїнський конкурс ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Європейської культурної асамблеї, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнського товариства «Знання» України та ін.

Метою Конкурсу було сприяння утвердженню української національної та громадянської ідентичності, поширення патріотичних ідей, виявлення і підтримка обдарованої молоді, заохочення до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у мистецьких проектах, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури й мистецтва, створення умов для її творчого зростання.

Вітаємо переможців та бажаємо учасникам подальших успіхів!

Copy link
Powered by Social Snap