Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Всеукраїнські освітні курси-стажування для викладачів від компанії Genesis

IT-компанія Genesis  запрошує викладачів приєднатися до навчання на всеукраїнських освітніх курсах-стажуваннях  для подальшої інтеграції курсів у своїх ЗВО.

Всеукраїнські освітні курси-стажування від IT-компанії Genesis — це інтерактивні курси у форматі змішаного навчання для студентів українських ЗВО за сферами продуктового IT («Створення та розвиток IT-продуктів», «Маркетинг IT-продуктів», «Аналітика в продуктовому IT» тощо). 

Курси розроблено за ініціативи ІТ-компанії Genesis, разом із ГО «Освітня фундація продуктового IT» (Product IT Foundation for Education) та студією онлайн-освіти EdEra, за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти й науки України. Партнерами курсу є Київська школа економіки (KSE) та Horizon Capital.

Курси викладаються у форматі змішаного навчання й включають передзаписані відеолекції та інтерактиви на LMS-платформі в поєднанні із заняттями в контакті з викладачем. Під час проходження онлайн-частини студенти отримують доступ до:

 • LMS-платформи з симулятором стажування в продуктовій ІТ-компанії;
 • передзаписаних відеолекцій з експертами-практиками;
 • конспектів, інфографік та словника термінів;
 • відеолекцій у форматі діалогу з лідерами галузі;
 • інтерактивних завдань та тестувань на платформі.

Триває реєстрація з трьох всеукраїнських курсів для викладачів ЗВО:

 1. «Створення та розвиток IT-продуктів». У межах навчання студенти отримають базові знання з продуктового IT, підприємництва і продактменеджменту від практиків, а також компетенції для перших кроків у продуктовій IT-компанії. 
  Новий потік навчання для викладачів відбудеться влітку 2023 року**;
 2. «Маркетинг IT-продуктів». Під час навчання з цього курсу студенти познайомляться з різними напрямами просування IT-продуктів, отримають розуміння щодо використання інструментів  digital маркетингу в IT-продукті, дізнаються про просування в соціальних мережах та в пошуковиках, познайомляться з напрямами PR та SMM у продукті, партнерствах з іншими брендами, співпрацею з лідерами думок, ASO та SEO тощо.
  Перший потік навчання для викладачів заплановано на літо 2023 року**;
 3. «Аналітика в продуктовому IT». Студенти працюватимуть зі збором продуктових даних та проводитимуть дослідження користувачів, щоб приймати найкращі продуктові рішення. Крім того, курс познайомить студентів з інструментами збору даних та їхньою візуалізацією.
  Перший потік навчання для викладачів заплановано на зиму 2024 року**.

Програма всеукраїнських курсів рекомендована до інтеграції для студентів 2-3 курсів будь-яких спеціальностей та факультетів у форматі:

 • частини наявної близької за змістом навчальної дисципліни;
 • окремої вибіркової дисципліни;
 • факультативу.

Про навчання для викладачів:
Для інтеграції всеукраїнських курсів у своїх ЗВО викладачі проходять 2-тижневе навчання, яке підвищує їхню експертизу в розумінні структури курсів, методології їхнього викладання та обізнаності у сферах продуктового IT. Після навчання викладачі складають фінальне тестування, що підтверджує здобуття ними 2 кредитів ЄКТС***. Акредитація та право на інтеграцію курсів у ЗВО підтверджується для викладачів сертифікатом після проходження навчання. Сертифікат містить кількість кредитів, ідентифікаційний номер та перелік здобутих результатів упродовж навчання.


Що чекає на вас під час навчання: 
✔️ онлайн-лекції з представниками IT-компанії Genesis про продуктове IT, IT-сферу курсу та особливості викладання курсу;
✔️ проміжні тестування між лекційними днями та фінальне залікове тестування для викладачів;
✔️ інтерактивні модулі курсу на онлайн-платформі, перевернуті класи, сесії запитань та відповідей;
✔️ готові чеклисти, презентації та порядок проведення занять в контакті з викладачем;
✔️ доступ до усіх додаткових матеріалів із курсу: конспекти, інфографіки, бізнес-моделі тощо;
✔️ спільнота викладачів для швидкої комунікації та відповідей на запитання;
✔️ сертифікація та право на викладання всеукраїнського курсу.
 
Детальніше про всеукраїнські курси та навчання викладачів за посиланням: 
https://www.genesis-for-univ.com/courses-for-uni 

Якщо вас зацікавив один із курсів (або кілька з них) і ви хотіли б, щоб вони викладалися у вашому ЗВО, заповніть, будь ласка, цю форму. Розробники курсу сконтактують з вами для уточнення деталей.
 
З прикладом структури та анотацією всеукраїнського курсу «Створення та розвиток IT-продуктів» можна ознайомитись за посиланням:
https://bit.ly/3L2CXyU
 
Якщо у вас залишилися будь-які запитання, ви можете звертатись на адресу електронної пошти education@gen.tech.
 

 
Copy link
Powered by Social Snap