Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Всесвітній день вишиванки 2024: єдність та шана традицій українського народу

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці.

Я – українець! І горджуся цим!

 

Традиційно, у третій четвер травня, ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки! Це свято символізує  національну гордість і єднання українського народу.

Українська вишиванка – не просто одяг, а національний символ, що передає історію, культуру та традиції України. Це одне з найкращих втілень національної самосвідомості та самовизначення народу, а також нагадування про велику красу та багатство української культури.  Адже, бабусині вишиванки є нашою культурною зброєю проти російського агресора!

Багатовікова мудрість, втілена у наших вишиванках, є символом живого нескореного духа, символом єдності та патріотизму, оберегом та духовною запорукою перемоги України!

Працівники ІТ коледжу Львівської політехніки, студентська молодь прийняли участь у різноманітних заходах, які проходили у цей святковий день. Щирі слова подяки організаторам-викладачам Залісько Наталії Іванівні, Полець Вікторії-Марії  Ярославівні, Лабаз Ользі  Іванівні.

З Днем вишиванки!

Нехай доля вишиє перемогу, мир, спокій і добробут для нас усіх!

 СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Більше фото на нашій сторінці  Facebook

Copy link
Powered by Social Snap