Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ І ВСЕСВІТНІЙ МЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ ДЕНЬ 2019

Вода – «наріжний камінь» життя. Вона необхідна, щоб вгамувати спрагу, допомогти в збереженні здоров’я. Водні ресурси також мають величезне значення в сфері зайнятості, що, у свою чергу, підтримує економічний, соціальний та людський розвиток.

На сьогоднішній день більше 663 мільйонів людей не мають джерел питної води поблизу свого проживання. Щоб забезпечити себе водою, люди вимушені витрачати велику кількість часу, стоячи у чергах, або долати значні відстані пішки.

22 березня святкується Всесвітній День води. Це свято було започатковано Організацією Об’єднаних Націй з метою відзначення ролі водних ресурсів у житті нашої планети та сучасної цивілізації. Щороку Всесвітній день водних ресурсів присвячується важливості прісної води в конкретній галузі діяльності людини.

З нагоди цього у коледжі Мельниковою О.В та групою ЕЗб – 23 відбулася інформаційна перерва про важливість збереження води ,а також викладачі та студенти навчального закладу мали змогу висловити свою думку щодо значення води у їхньому житті.

Copy link
Powered by Social Snap