Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Вітаємо переможців XIX всеукраїнської олімпіади “На урок” з англійської мови

З 2 жовтня по 17 листопада 2023 навчального року відбувалася XIX Всеукраїнська олімпіада «На урок» (Осінь 2023). Інтернет – олімпіада «На урок» – цікавий інтерактив та зручний інструмент контролю знань.

Завдання Всеукраїнської Інтернет – олімпіади «На урок» – це повторення навчального матеріалу вивченого студентами та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання та нагороди для кожного.

22 листопада студенти Відокремленого структурного підрозділу “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”, котрі за доброю традицією теж взяли участь в олімпіаді отримали свої результати.
Пишаємося своїми переможцями та щиро вітаємо із здобутками.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, та удосконалювати англійську.

Знаючи англійську мову ви можете з легкістю подорожувати по світу після перемоги, вільно спілкуватися з людьми різних національностей, знайти високооплачувану роботу.
У XXI столітті просто не можливо досягти успіху, не знаючи англійської мови, яка сьогодні є засобом міжнародного спілкування.

Викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії
Тетяна Хмеляр

Усі сертифікати

Copy link
Powered by Social Snap