Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Відбулася зустріч студентів коледжу з представницями Державної установи «Центр пробації»

18 квітня 2024р., для студентів ІТ коледжу Львівської політехніки була організована просвітницька зустріч із провідним інспектором Залізничного районного відділу філії Державної установи «Центру пробації»  у Львівській області Пальчинською Мартою Ігорівною та заступником начальника філії Бухаровою Оленою Михайлівною із темою  «Кримінально-виконавче законодавство України та функції уповноваженого органу з питань пробації».

У рамках цієї зустрічі були висвітлені основні концепції пробації як системи наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються до засудженого за рішенням суду та відповідно до Закону України «Про пробацію». Фахівцями були окреслені види кримінальних покарань, що не пов’язані з позбавленням волі та особливості розробки та впровадження пробаційної програми за умов євроінтеграційного руху в Україні, оскільки Центр впроваджує пілотні проєкти співпраці із Норвегією та Польщею.

Також представники місцевої філії Державної установи «Центр пробації» зазначили про існування різновидів системи пробації, зокрема із досудовою та наглядовою пробаціями, пенітенціарною пробацією. Вони навели приклади реалізації цих систем у сучасному кримінально-виконавчому процесі.

Студенти мали можливість задати запитання гостям та отримати вичерпні професійні відповіді, оскільки ніхто в житті не застрахований ні від чого.

На завершення, Марта Ігорівна звернулася до студентів зі словами «Не порушуйте закон, адже життя — прекрасне!».

Підсумком цієї зустрічі стало запрошення студентів коледжу на День відкритих дверей у філію Державної установи «Центру пробації».

Copy link
Powered by Social Snap