Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Вебінар-воркшоп “Алгоритми і структури в .NET або як вирости до позиції Senior» від Sigma Software University

Компанія Sigma 2 березня о 17.00 запрошує на вебінар-воркшоп “Алгоритми і структури в .NET або як вирости до позиції Senior“, який буде вступом до .NET кемпу у березні.

Деталі вебінару: Що спільного між алгоритмами, структурами даних та загадками? Вони всі мають складні завдання, вирішення яких потребує вміння логічно мислити та швидко знаходити рішення. Алгоритми та структури даних – це основа будь-якої програми, яка працює з великою кількістю даних. Майбутнім ІТ-фахівцям нікуди без цих знань.

2 березня о 17.00 разом із Кирилом Поліщуком, Senior Software Developer-ом у Sigma Software, ви розберетесь:

🔸які існують алгоритми та структури даних

🔸як вони працюють у програмуванні на платформі .NET

🔸як вони допомагають розв’язувати складні задачі

Також, на зустрічі будуть представлені актуальні можливості у глобальній ІТ-компанії Sigma Software із 20-річним досвідом у різноманітних сферах.

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

.NET CAMP – це навчальна програма у Sigma Software University, що допомагає отримати необхідну професійну базу для початку кар’єри в ІТ, систематизує теоретичні знання, дозволяє закріпити матеріал на практиці. Вона проходить в форматі онлайн протягом 3 місяців.

Більше деталей про .NET кемп можна дізнатись за посиланням або обговорити на воркшопі.

Реєстрація на кемп до 10 березня.

Copy link
Powered by Social Snap