Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Вебінар від української ІТ-компанії Xpand “Технології Microsoft: що існує на ринку, для яких цілей і як ти можеш стати його частиною”

Xpand — українська IT-компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення в межах Microsoft Dynamics продуктів, а також розробкою власних програмних рішень для інтеграції та автоматизації бізнес-процесів підприємств будь-якого розміру.

У 2023 в рамках ініціативи “SCHO/ЩО?”, яка відбувається щороку, компанія вирішила спрямувати фокус зокрема на студентів технічних спеціальностей, майбутніх бізнес-аналітиків та початківців, аби ґрунтовно розповісти про переваги та можливості світу Microsoft.

На онлайн вебінарі ЩО? Просвіта  ““Технології Microsoft: що існує на ринку, для яких цілей і як ти можеш стати його частиною” студенти зможуть дізнатися про:

  • Глобальні тренди і новітні технології світу Microsoft
  • Must have рішення та продукти для бізнесу
  • Технології необхідні компаніям та їх застосування
  • Поради та інсайти про можливості Microsoft для українців

Дата проведення: 30 листопада 2023 року о 15:00

Тривалість: 60 хв

Місце проведення: Microsoft Teams (посилання на вебінар з’явиться на пошті учасника одразу після реєстрації, вхід доступний з будь-якого пристрою)

Організатор: українська IT-компанія Xpand, партнер Microsoft

Вартість: безкоштовно

Мова: українська

Детальніше про вебінар

Реєстрація (обовязкова)

Copy link
Powered by Social Snap