Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Викладачів запрошують на вебінар “Вдосконалення викладання у вищій освіті: інституційний та індивідуальний виміри” від SoftServe

Завершальний, 6 вебінар в рамках ITeacher’s Meet-ups “Вдосконалення викладання у вищій освіті: інституційний та індивідуальний виміри” пройде під егідою максимально корисної та практичної інформації.

🗓️Коли: 22 грудня, 17:00-18:30

Кому буде цікаво? Це корисний контент для вчителів, викладачів та методистів, які прагнуть навчати сучасних навичок, формувати актуальні освітні програми та розуміти потреби студентів і роботодавців.

🎙️Спікер: Світлана Калашнікова, радник при дирекції Інституту вищої освіти НАПН України, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Результатом навчання стане сертифікат у 2 академічні години.

Під час зустрічі:
🔹 розглянуть прикладні інструментарії для методичної експертизи силабусів;
🔹 опрацюють розробку програми навчальної дисципліни та можливості удосконалювати її відповідно до вимог внутрішньої системи забезпечення якості;
🔹 обговорять індивідуальний та інституційний виміри впровадження парадигми вдосконалення викладання.

Подія безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Зареєструватись можна тут.

А також приєднуйтесь до Телеграм-чату, який об’єднав понад 1000 викладачів зі всієї України.

Copy link
Powered by Social Snap