Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

В ІТ коледжі провели тренінг з надання першої домедичної допомоги

В умовах воєнного стану питання порятунку людського життя відіграє особливу роль. Тож в ІТ коледжі вже не вперше проходять навчання з першої домедичної допомоги, завдяки яким викладачі та студенти мають можливість освоїти важливі навички, що дозволяють зберегти людське життя до приїзду швидкої допомоги.

24 травня в спортзалі коледжу інструктор з тактичної медицини провела для студентів тренінг із надання першої домедичної допомоги.

Протягом двох годин всі присутні освоїли комплекс домедичних заходів, які спрямовані на порятунок та збереження життя потерпілого до прибуття медичного працівника. Зокрема, студенти разом з інструктором відпрацювали: зупинку критичних кровотеч, накладання турнікетів на верхню та нижню кінцівки, евакуацію пораненого з місця бою.

За словами інструктора з тактичної медицини, дуже важливо не лише навчитись зупинити кровотечу за допомогою турнікетів, а й робити це швидко та правильно. Саме такий алгоритм допоможе зберегти потерпілому життя, адже іноді кожна хвилина є вирішальною.

Copy link
Powered by Social Snap