В ІТ коледжі Львівської політехніки допомогли відремонтувати несправне обладнання, яке необхідне для роботи наших військових. Серед зремонтованого — зарядні пристрої, роутери, стабілізатори, рації та генератор.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/Untitled-design-10-1024x819.png)
Нещодавно несправне обладнання потрапило в ІТ коледж і вже тут, завдяки професіоналізму наших працівників, все вдалось. З ремонтом також допомогло підприємство “Спаринг-Віст Центр”.
За допомогу військовим командир військової частини A7015 відзначив колектив подякою: “За Ваш патріотизм, щире серце, активну громадянську позицію та значний внесок у посилення обороноздатності Збройних сил України, надання допомоги особовому складу військової частини, підтримку бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України. Здоров’я Вам, сил , невичерпної енергії!”.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_14-25-10-328-745x1024.jpg)