Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студентка та викладач ІТ коледжу Львівської політехніки взяли участь у науково-практичній конференції “Українці незламні — від УПА до Азовсталі”

2-4 жовтня 2023 року в  ГО «Студія «БІЗНЕС-ПРОСТІР»» (BUSINESS SPACE), яка функціонує при Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій, відбулася активна фаза проєкту «Історія на часі». Проєкт реалізовується за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини».

2 жовтня в рамках проєкту відбулася студентська науково-практична конференція “Українці незламні — від УПА до Азовсталі”, у якій взяла участь студентка гр. ТК-21 Вікторія Яворська. Під керівництвом наукового керівника Тетяни Жукової, Вікторія Яворська виступила з доповіддю “Роль ГУР України у  протидії російській агресії”.

“Такі конференції надзвичайно актуальні на сьогоднішній день. Адже ми переживаємо черговий виток історії, в якому вкотре відстоюємо свою незалежність. Незламний дух українців — приклад мужності та відваги, завдяки якому наш народ гідно тримає опір ворожій агресії. Власне, гортаючи сторінки історії, студенти мали змогу зануритися в  героїчне минуле та сьогодення українців. Варто зазначити, що конференція відбулася на високому організаційному рівні. Професіоналізм та відданість своїй роботі — давно стали візитівкою педагогічного колективу коледжу. Програма конференції була насиченою, різноманітною та цікавою. Все було продумано до дрібниць, була невимушена та дружелюбна атмосфера. Маю надію, що цей захід був поштовхом до нових наукових пошуків та плідної співпраці у подальшому всіх його учасників.” — відмітила  викладач Тетяна Жукова.

Дякуємо колегам за запрошення та організацію важливого заходу!

Copy link
Powered by Social Snap